کدخبر : 138483
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

مردم کهگیلویه و بویراحمد از تبعیض و بی‌عدالتی مدیران گلایه دارند

جنوب پرس: نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان از تبعیض و بی عدالتی مدیران دستگاه‌های اجرایی گلایه دارند.
عدل هاشمی‌پور

به گزارش جنوب پرس ، عدل هاشمی‌پور در نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امیدوارم حرص و جوشی که برخی مسئولان استانی امروز در زمینه توزیع اعتبارات یک سوم نفت داشتند برای خدا، مردم و با هدف رفع محرومیت‌ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید همدیگر را بتوانیم تحمل کنیم، عنوان کرد: وقتی شعار می‌دهیم می‌خواهیم برای مردم نوکری و کارگری کنیم نباید به مسائل منطقه‌ای دامن بزنیم و حساسیت نشان دهیم.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خطاب به حسن نوروزی که معتقد بود همین امروز باید توزیع اعتبارات تعیین تکلیف شود، افزود: کهگیلویه و بویراحمد عقب ماندگی‌های زیادی دارد و زیاد فرصت از دست دادیم چه اشکالی دارد ۱۵ روز دیگر برای توزیع اعتبارات صبر کرد.

هاشمی‌پور با تاکید بر اینکه محرومیت‌ها و عقب ماندگی‌ها باید در تصمیم گیری‌ها لحاظ شود، بیان کرد: مردم از پروژه‌های پیر و ناتمام خسته شده‌اند و انتظار داریم معاونت عمرانی استانداری نسبت به تدوین برنامه زمان بندی پروژه‌های بلاتکلیف ۱۰ و ۱۵ ساله اقدام کند.

بنا بر این گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه احداث ۱۰ کیلومتر جاده در ۱۲ سال گذشته هنوز به جایی نرسیده است، ادامه داد: این پروژه ۲ ماه فعالیت دارد و بعد برای مدت طولانی تعطیل می‌شود و مردم را خسته و نالان کرده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی فرمانداران حوزه انتخابیه‌اش گفت: برخی فرمانداران در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان از نماینده مجلس دعوت نمی‌کنند.

هاشمی‌پور با بیان اینکه مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با همدیگر رقابت عمرانی دارند، تصریح کرد: نمایندگان استان با هم اختلافی ندارند بلکه رفاقت قوی دارند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما