کدخبر : 138396
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

تقدیر رئیس سازمان تبلیغات از مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر

جنوب پرس:  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با ارسال لوح سپاس از حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تقدیر کرد.

تقدیر رئیس سازمان تبلیغات از مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بخشی از این لوح تقدیر آورده است: سازمان تبلیغات اسلامی که در راهبرد اساسی برنامه ای خویش از منویات مقام معظم رهبری برای راهبری فرهنگ دینی بهره‌مند است تلاش می‌کند متناسب با نیازهای روز جامعه به مطالبات فرهنگی و دینی اجتماع خصوصا نسل نوجوان و جوان ایران اسلامی که تشنه زلال احکام وحیانی است، پاسخ مناسب دهد.

حجت‌الاسلام و المسلمین خاموشی در بخش دیگری از این لوح سپاس آورده است: در همین اندیشه در پایان دهه چهارم از مجاهدت فرهنگی لازم است مدیران و کارشناسان در تمامی سطوح فکری و اجرایی ضمن واکاوی نیازها و شیوه‌های نوین تبلیغی به روزآمدسازی برنامه‌ها برای اثرگذاری مطلوب بهره برداری نموده و نگرشی هوشمندانه و بصیرگرا را برای بسط و تحکیم باورهای اسلامی و اصول ارزشی انقلاب به کار گیرند.

در پایان این لوح آمده است: به همین منظور از تلاش شما ارجمند گرامی که با مجاهدت و تعهد فعالیت های ابتکاری سازمان را دنبال می نمائید قدردانی و به پاس اکرام این لوح تقدیر اهدا می‌گردد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما