کدخبر : 138386
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت

از مطالبات به‌حق مردم حمایت می‌کنیم/ لزوم ارائه بی‌منت خدمات بدون بروکراسی اداری

جنوب پرس: رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت: از مطالبات به‌حق مردم حمایت کرده و آنان را از صف اغتشاشگران و نفاق‌افکنان جدا می‌دانیم.

به گزارش جنوب پرس ، مصطفی اژدری اظهار داشت: اگر مطالبات به‌حق مردمی که از بدنه نظام جدا نیستند به خشونت، درگیری، تخریب اموال عمومی و بیت‌المال تبدیل نشود حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه دولت بدون بروکراسی اداری و تشریفات زاید باید خدمت‌رسانی شبانه‌روزی و بی‌منّت را به مردم ارائه دهد تا نارضایتی جامعه کاهش یابد، افزود: دولتمردان، اصناف و بازاریان باید تقوا را سرلوحه فعالیت‌ها قرار داده و خود را بیگانه با احتکار ارزاق و مایحتاج ضروری مردم بدانند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس با اشاره به اینکه چنانچه دولت و مردم یکی شوند راه نفوذ دشمن و جبهه نفاق بسته می‌شود، خاطرنشان کرد: بسیج رسانه حمایت اصولی، منطقی و همه‌جانبه از حفظ ثبات، آرامش، آسایش و رفاه عمومی آحاد جامعه را بر خود واجب دانسته و برای تحقق این خواسته به‌حق از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند.

اژدری با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی که دامن‌گیر کشور شده ناشی از تحریم ظالمانه آمریکا علیه ایران است، بیان کرد: برای تحقق خواسته نامشروع استکبار بعضی از کشور‌ها تسلیم‌ شیطان بزرگ شده و بعضی نیز که در برابر سیاست خارجی خود ثابت‌قدم هستند ایران را به آمریکا ترجیح نداده و هرگز زیر بار فشار‌های استکبار نمی‌روند.

وی بیان داشت: با شعار ما می‌توانیم و تکیه‌ بر زانو‌های خود و با توکل بر خداوند، اعتماد به ظرفیت و توان داخلی تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کرده و از بحران‌ها سربلند و سرافراز بیرون می‌آییم.

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس با اشاره به محدود بودن طراز معامله‌ها با آمریکا اضافه کرد: تحریم‌های اقتصادی بر رکود بازار و زیرساخت‌های اقتصادی و عمرانی تأثیر چندانی نداشته و کشور بیشتر از ضعف مدیریت‌های داخلی متضرر می‌شود.

اژدری ابراز داشت: سیاستمداران و دست‌اندرکاران اقتصادی باید دشمن را آنالیز و شناسایی کرده و تحریم‌ها را به بهترین وجه مدیریت و کشور را به خودکفایی و استقلال اقتصادی برسانند.

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس خاطرنشان کرد: تنها راه برون‌رفت از معضل و مشکل پیش‌آمده عمل کردن مردم، مسؤولان و متولیان دستگاه‌های اجرایی به منویات مقام معظم رهبری به‌عنوان نسخه شفابخش در میان تمامی آحاد جامعه به‌ویژه در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای است.

اژدری تصریح کرد: درراستای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی اقدام به فراخوان پذیرش ایده‌های نو و فاخر کرده که تاکنون آثار بسیار ارزشمندی ارسال‌ شده است.

وی بیان داشت: امسال برای تحقق فرمان‌های مقام معظم رهبری، راه‌اندازی اردو‌های جهادی، میز مطالبه‌گری از سوی مسؤولان، میز بلندگوی کارگران و تولیدکنندگان داخلی و نیز تهیه بسته‌های آموزشی رسانه‌ای را در دستور کار خواهیم داشت.

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس از برپایی جشنواره رسانه ابوذر در دو مرحله استانی و کشوری در ماه‌های آینده در شیراز خبر داد و افزود: در این جشنواره انتشارات کامیاب به عنوان بزرگترین انتشارات جنوب کشور در قالب طرح شهید ارغوانی تجلیل می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما