کدخبر : 138383
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

سنجش دانش‌آموزان بستكی تا نيمه اول مرداد۹۷

جنوب پرس: مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك از سنجش يك هزار و 59 دانش‌آموز بدو ورود به دبستان اين شهرستان تا نيمه اول مرداد97 خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، علاءالدین عزیزی در نشستی خبری با اشاره به اهمیت سنجش سلامت دانش‌آموزان بدو ورود به دبستان، اظهار کرد: در طرح سنجش، دانش‌آموزان را از نظر جسمانی، هوشی، محدودیت‌های احتمالی فرزندان و معاینات بالینی پزشکی مورد غربالگری قرار می‌دهند.

وی با بیان این‌که طرح سنجش ما را در شناسایی دانش‌آموزان از نظر مهارت و مشکلات احتمالی نهفته یاری می‌رساند، اضافه کرد: سنجش دانش‌آموزان که از ۱۶ تیرماه تا نیمه اول مرداد ماه ادامه دارد، تعداد یک هزار و ۵۹ دانش آموز سنجش می‌شوند که از این تعداد ۱۴۹ نفر دانش‌آموز بدو ورود به دبستان و تعداد ۹۱۰ نوآموز بدو ورود به پیش‌دبستانی مورد سنجش و معاینات پزشکی قرار می‌گیرند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک تصریح کرد: خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به مراکز پیش‌دبستان جهت نوبت‌گیری اقدام و پس از آن جهت مراحل سنجش به پایگاه‌های سنجش اعلام شده در موعد مقرر مراجعه نمایند و دانش‌آموزان پس از انجام مراحل سنجش و معاینه پزشکی توسط کارشناسان مربوطه می‌توانند شناسنامه سلامت دریافت کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما