کدخبر : 138181
شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

ایجاد اداره ثبت اسناد در عسلویه

جنوب پرس: فرماندار کنگان گفت: با توجه به حجم بسیار بالای پرونده‌های مردم کنگان در اداره ثبت اسناد این شهرستان، پیشنهاد می‌شود پرونده‌های شهرستان عسلویه را از این اداره تفکیک کنید زیرا این کار، حجم کار در کنگان را به نصف کاهش می‌دهد.

به گزارش جنوب پرس ، فتح‌الله نوروزی در نشست با رئیس اداره کل ثبت و اسناد استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به حجم بسیار بالای پرونده‌های مردم شهرستان کنگان در اداره ثبت اسناد کنگان، پیشنهاد می‌شود پرونده‌های شهرستان عسلویه را از این اداره تفکیک کنید.

وی افزود: هم اکنون عسلویه یک شهرستان جداگانه‌ایست که دارای قابلیت بالایی است؛ اداره کل ثبت اسناد استان می‌تواند اداره‌ای جداگانه در عسلویه جهت رتق و فتق امورات مربوطه مردم این شهرستان ایجاد کند تا مشکلات مردم آن منطقه نیز به حداقل برسد و در همان شهرستان( عسلویه) پیگیر امورات خود باشند.

فرماندار کنگان ادامه داد: شهرستان کنگان در حال حاضر سومین شهرستان پر جمعیت استان است و در زمینه ثبت اسناد حجم بالایی از متقاضی را در لیست انتظار دارد که بعضا موجب گلایه‌های مردمی نیز شده است و لذا ایجاد اداره ثبت اسناد در عسلویه می‌تواند بار مشکلات این دو شهرستان را در این زمینه به حداقل برساند.

وی همچنین از رئیس اداره کل ثبت اسناد استان خواستار رسیدگی و تسریع در مطالبات مردمی شد و گفت: پرونده‌های زیادی در شهرستان کنگان وجود دارد که نیازمند است هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.

گفتنی است آئین تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت اسناد شهرستان کنگان با حضور فتح الله نوروزی فرماندار کنگان، پیرهادی مدیر کل ثبت استان بوشهر و معاونین فرماندار، در محل دفتر فرماندار برگزار شد. در این مراسم از زحمات و خدمات ارزشمند عیسی رضایی رییس سابق ثبت اسناد و املاک کنگان قدردانی و  امیر حسین شعبانی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کنگان معرفی شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما