کدخبر : 138110
جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت

زمینه پیشرفت کازرون با کم شدن حاشیه‌ها

جنوب پرس: فرماندار کازرون با تأکید بر اینکه کم کردن حاشیه‌ها، زمینه پیشرفت شهرستان را فراهم می‌کند گفت: با استفاده از منابع و ظرفیت‌های موجود در شهرستان و برنامه‌ریزی می‌توان به نقطه مطلوب رسید.

به گزارش جنوب پرس ، داریوش دهقان شامگاه پنجشنبه در آیین تجلیل از دهیاران و شهرداری‌ها که باحضور بخشداران، دهیاران، شهرداری ها و مسوولان شهرستان کازرون برگزار شد با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام در این شهرستان اظهار داشت: با همکاری هم، وقت گذاشتن و برنامه ریزی این پروژه‌ها را تکمیل می‌کنیم.

وی تکمیل سد نرگسی را یکی از زیربنای‌های توسعه شهرستان دانست و گفت: با توجه به  به گرفتن ۱۱ میلیارد مصوبه در تلاش برای جذب آن هستیم.

فرماندار کازرون با اشاره به خشکسالی و کم آبی کشور و شهرستان کازرون خواستار فرهنگ سازی در این زمینه شد و افزود: باید مردم را متوجه این نکته کنیم که خطر خشکسالی جدی است.

وی با تأکید بر اینکه کم کردن حاشیه‌ها، زمینه پیشرفت شهرستان را فراهم می‌کند گفت: با استفاده از منابع و ظرفیت‌های موجود در شهرستان و برنامه‌ریزی و وقت گذاشتن می‌توان به نقطه مطلوب رسید.

شهردار کازرون نیز در این آیین نیز با بیان اینکه مدیریت توسعه شهرها و روستاها بدون برنامه‌ریزی عملی محقق نمی‌شود گفت: برنامه‌ریزی‌ها بر اساس توسعه پایدار باشد.

علی باقری مدیریت واحد شهری و مشارکت شهروندان را دو نقش مهم مغفول مانده در جهت توسعه و پویایی شهرها و روستاها دانست و گفت: توجه به این دو نفش در جوامع امروزی برای توسعه مهم است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما