کدخبر : 138107
جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

جبهه اصلی نبرد استکبار با انقلاب اسلامی جبهه اقتصاد است

جنوب پرس: فرمانده سپاه احمد ابن موسی(ع) شیراز با بیان اینکه جبهه اصلی نبرد استکبار با انقلاب اسلامی جبهه اقتصاد است، گفت: با مدیریت صحیح، برنامه‌ریزی و وحدت در جامعه می‌توان در جبهه اقتصادی بر دشمن فائق شد.

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ مرتضی خسروانی فرمانده سپاه احمد ابن موسی(ع) شیراز شامگاه پنجشنبه در گردهمایی توانمندسازی فرماندهان بسیج شرق شیراز، اظهار داشت: جبهه اصلی نبرد دشمن با انقلاب اسلامی، جبهه اقتصادی است.

خسروانی بیان داشت: از زمان آغاز و شکل‌گیری انقلاب، استکبار جنگ خود را در تمامی جهات شروع  کرد و حال با ناکامی در عرصه‌های نبرد سخت، تمام توان خود را در جبهه اقتصادی، فرهنگی و در حال حاضر جبهه اقتصادی متمرکز کرده و مردم و مسوولان باید هوشیار باشند.

فرمانده سپاه احمد ابن موسی(ع) با بیان اینکه مردم ما بیش از هر زمان دیگری در جنگ نرم دشمن قرار دارند، افزود: با مدیریت اسلامی و تبدبل کردن تهدیدات به فرصت‌ها توام با وحدت در جامعه می‌توان از مشکلات کشور به ویژه مسائل اقتصادی عبور کرد.

وی خاطرنشان کرد: در اوایل انقلاب کشور علاوه بر مشکلات اقتصادی  با جنگ سخت در مرزهای غربی  و مشکلات امنیتی که منافقین در درون کشور به وجود آورده بودند نیز مواجه بود که به حول و قوه الهی توانستیم از آن همه مشکلات مقتدرانه عبور کنیم.

خسروانی افزود: در حال حاضر با مدیریت صحیح، برنامه‌ریزی و وحدت در جامعه می‌توان در جبهه اقتصادی بر دشمن فائق آییم و مدیران باید سعی کنند  مشکلات مردم را قبل از اینکه به مطالبه عمومی تبدیل شود  شناسایی و رفع کنند تا برای دشمن زمینه اینکه عوامل خود را وارد کرده و مطالبات به حق مردم را منحرف کنند را نداشته باشد.

 وی به نکات مدیریتی امام علی(ع) در نهج البلاغه اشاره کرد و گفت: امیرالمومنین علی(ع) در خصوص مدیریت به نکاتی ظریفی از جمله اندیشه قبل از کار، عدم غفلت در کار و برنامه‌ریزی، عدم استفاده از سست عنصرها، سعه صدر مدیران و آرامش و نرم خویی در برخورد با مراجعه‌کنندگان تاکید داشته‌اند.

 وی خطاب به فرماندهان گفت: فرماندهان باید با الگوگیری از امیرالمومنین علی(ع) در مدیریت از همه ظرفیت‌های بسیج مردمی در جهت حل مشکلات مردم گام بردارد و از ظرفیت بصیرت مردم در خنثی سازی توطئه‌های مردم نیز نهایت استفاده را ببرند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما