کدخبر : 138072
پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

۱۷ بندر کوچک در هرمزگان به بخش غیردولتی واگذار می شود

جنوب پرس: مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آمادگی سازمان بنادر و دریانوردی در راستای واگذاری ۱۷ بندر کوچک چندمنظوره در این استان به بخش غیردولتی خبر داد.

بندر امیرآباد

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از بنادر و دریانوردی هرمزگان، اله مراد عفیفی پور در نشست ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی شهرستان بندرلنگه که با حضور معاونین امور اقتصادی و عمرانی استاندار هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه واگذاری ۱۷ بندر کوچک چندمنظوره واقع در سواحل استان هرمزگان به بخش غیردولتی آمادگی دارد.

وی افزود: این اقدام، در راستای تسهیل و رونق بخشی به کسب و کارهای مبتنی بر دریا و توسعه فعالیت های تجاری، گردشگری و شیلاتی صورت می گیرد.

در این نشست، غلامرضا آباد فرماندار شهرستان بندر لنگه نیز خاطرنشان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی در مباحثی همچون ایمنی، انجام مسئولیت های اجتماعی و وظایف حاکمیتی در این شهرستان سازمانی پیشرو بوده و قدردان تلاش های صورت گرفته توسط این سازمان هستیم.

شایان ذکر است، ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی و رضا مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان در جریان سفر یک روزه به شهرستان بندر لنگه با همراهی مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و جمعی از مدیران ستادی استانداری و دستگاه ها اجرایی از بخش های مختلف اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه دیدن کردند.

معاونین استاندار هرمزگان در این بازدید، در جریان آخرین وضعیت اجرای طرح توسعه این بندر قرار گرفتند و دستورات لازم برای مرتفع نمودن موانعی که در مسیر توسعه آن وجود داشت، صادر کردند.

حضور در میز خدمت بندر لنگه و گفتگو با مراجعین از دیگر برنامه های سفر یکروزه عفیفی پور به این شهرستان بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما