کدخبر : 138046
پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

انهدام خط لوله ۵۰۰ متری انتقال سوخت قاچاق در سیریک

جنوب پرس: فرمانده پايگاه درياباني سیریک از شناسايي و انهدام 500 متر خط لوله انتقال سوخت قاچاق در سواحل يكي از روستاهای اين شهرستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، سیدسهیل حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت مرزبانان این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدیم مسیر انتقال سوخت قاچاقچیان را درسواحل یکی از روستاهای این شهرستان و زیر ماسه‌های دریا شناسایی و منهدم کنند.

وی در تشریح جزئیات بیشتر این خبر افزود: مرزبانان روز گذشته با استفاده از منابع اطلاعاتی باخبر شدند قاچاقچیان در ساحل اقدام به راه‌اندازی و بازسازی یک خط لوله انتقال سوخت قاچاق از ساحل به دریا هستند.

فرمانده مرزبانی سیریک ادامه داد: براساس این خبر بلافاصله گشت دریایی این پاسگاه به موقعیت اعزام و پس از کمی جستجو موفق شدند ابتدای این خط لوله را در ساحل و انتهای آن را در دریا پیدا و سریعا اقدام به بیرون کشیدن لوله‌ها از زیر ماسه‌های دریا کردند.

حسینی گفت: قاچاقچیان این خط لوله را که ۵۰۰ متر طول داشت را با استفاده از لوله‌های pvc  در سایزهای چهار و پنج اینچی به طرز ماهرانه‌ای زیر ماسه‌های دریا پنهان و از آن طریق قصد داشتند سوخت قاچاق را از ساحل به دریا و درنهایت به شناورهای متخلف انتقال دهند.

وی در خاتمه از همکاری خوب مردم شهرستان سیریک تقدیر و قدردانی کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما