کدخبر : 137951
چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

خانه عالم بخش رستاق کلنگ زنی شد

جنوب پرس: کلنگ خانه عالم شهرک بازرگان بخش رستاق به مساحت ۵۰۰ متر با حضور حجت‌الاسلام مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی و رئیس دادگستری داراب به زمین زده شد.

خانه عالم

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، حجت‌الاسلام محمد صادق مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس به همراه حجت‌الاسلام دانش معاونت فرهنگی آموزشی، محمدرسول آموزگار معاون اداری مالی و سیدحمید موسوی مسئول حراست اداره کل، طی سفری به شهرستان داراب ضمن بازدید و سرکشی از اداره تبلیغات اسلامی با مسئولین این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این سفر نشست ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های شرق استان فارس با حضور رؤسای ادارات داراب، زرین دشت، فسا، نی ریز و مسئولین اداره کل در اداره داراب برگزار و مسائل و مشکلات این چهار شهرستان بررسی و عملکرد و فعالیت های آن ها ارزیابی شد.

بخش دیگری از این سفر به دیدار مدیرکل با روحانیون مستقر و کارمندان اداره داراب اختصاص داشت و شاخص های مختلف توسط مسئولین مربوطه بررسی و در خصوص ساماندهی فعالیت های روحانیون مسقر بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در این سفر حجت‌الاسلام مهرابی مدیرکل به همراه سایر مسئولان اداره کل، حجت‌الاسلام سیدمحسن موسوی رئیس دادگستری شهرستان داراب، رئیس دادگستری حاجی آباد استان هرمزگان و رئیس زندان داراب، کلنگ خانه عالم شهرک بازرگان بخش رستاق در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع در فاصله ۱۴۰ کیلومتری از مرکز شهرستان داراب را به زمین زد و مقرر شد این پروژه با مشارکت خیرین و اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس ساخته شود.

پایان بخش این سفر نیز دیدار با حجت‌الاسلام موسوی مبلغ و روحانی قدیمی منطقه و امام جمعه سابق سیرجان بود که با حضور در منزل وی انجام شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما