کدخبر : 137789
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

هشدار مدیر برق کهگیلویه و بویراحمد؛ قطعی با برنامه دور از ذهن نیست

جنوب پرس: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۶ درصدی مصرف برق در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: در صورت نبود مدیریت مصرف خاموشی‌های با برنامه دور از ذهن نیست.
139208051104529401413134

به گزارش جنوب پرس، داود راهزادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مصرف برق از ابتدای امسال تاکنون به نسبت مدت مشابه سال قبل به دلیل گرمای زودرس و خشکسالی‌های چند سال اخیر ۶ درصد افزایش داشته که در صورت ادامه این روند وضعیت نگران کننده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته میزان مصرف برق در مردادماه سال گذشته ۴۰۰ مگاوات بوده در حالی در تیرماه امسال هنوز به شدت گرما نرسیده از مرز ۴۰۰ مگاوات گذشته است، عنوان کرد: روند افزایشی مصرف برق در استان نگران کننده است.

عنوان کرد: بیشترین میزان مصرف برق امسال مربوط به شهرستان گچساران بوده و مصرف برق در مجموع در استان کهگیلویه و بویراحمد روبه افزایش است و در صورت ادامه این روند و عدم مدیریت صحیح توسط مردم شاهد خاموشی‌های با برنامه هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سهم استان در کاهش مصرف برق ۳۰ مگاوات است، افزود: انتظار می‌رود مشترکان برق در ساعت پیک بار مصرف یعنی ساعت ۱۳ تا ۱۷ عصر مصرف خود را مدیریت کنند.

منبع تسنیم/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما