کدخبر : 137378
پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

کارگاه بزرگ قالی‌بافی در اندیمشک ایجاد می‌شود

جنوب پرس: رئیس تعاون روستایی اندیمشک گفت: با هدف حمایت از اقتصاد روستائیان، کارگاه بزرگ قالی‌بافی در اندیمشک ایجاد می‌شود.

قالی بافی

به گزارش جنوب پرس ، خشایار حسینی  عنوان کرد: توجه به نیازهای خانواده بزرگ روستائیان، رونق اقتصادی و توسعه خدمات با هدف رضایتمندی شهروندان در دستور کار مجموعه تعاون روستایی اندیمشک قرار دارد.

وی افزود: بهینه‌سازی و بروزرسانی خط تولید گندم بوجاری اتحادیه شرکت تعاونی‌های روستایی اندیمشک در مسیر حمایت از تعاونی‌ها و تحقق آرمان‌های اقتصاد مقاومتی در اندیمشک انجام می‌شود.

رئیس تعاون روستایی اندیمشک گفت: سیلوی ۳۰ هزار تنی فلزی برای ذخیره‌سازی گندم و ذرت با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد ریال در اندیمشک احداث و کارگاه جوراب‌بافی نیز ایجاب خواهد شد.

حسینی اظهار کرد: حمایت از تولیدکنندگان جزء برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بوده از این روی حمایت از اقتصاد روستاها به عنوان یکی از ارکان تولید در اولویت‌های تعاون روستایی بوده و با این هدف کارگاه بزرگ قای‌بافی در اندیمشک ایجاب می‌شود.

وی در پایان افزود: ۳۰۰ هزار لیتر سوخت برای حمایت از کشاورزان به عنوان تولید کننده انواع محصولات کشاورزی توزیع و برنامه‌های متنوع برای حمایت از روستائیان در اندیمشک برنامه‌ریزی و طراحی شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما