کدخبر : 136922
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

جرائم ۳۰ درصدی عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی در کهگیلویه و بویراحمد غیرقابل‌ بخشش است

جنوب پرس: مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد از تسلیم ۱۶ هزار و ۵۰۰ اظهار نامه مالیاتی در استان خبر داد و گفت: جرائم ۳۰ درصدی عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی غیرقابل‌ بخشش است.
درآمد مالیاتی

به گزارش جنوب پرس، محمدعلی غفاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خردادماه امسال مودیان حقیقی ۱۶هزار و ۵۰۰ اظهار نامه مالیاتی تسلیم کردند که افرادی که نسبت به تسلیم اظهار نامه اقدام نکرده‌اند به میزان ۳۰ درصد مالیات سال ۹۶ جریمه شده و از معافیت‌های مالیاتی نیز محروم می‌شوند.

وی بیان کرد: مودیان حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاره‌ای برای ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار ۹۷ از طریق سامانه www.tax.gov.ir حداکثر تا پایان ۱۶ تیرماه مهلت دارند.

غفاری با تقدیر یک ماه تلاش مجدانه کارکنان اداره کل امورمالیاتی که با کار مضاعف آماده خدمت‌رسانی به مودیان حقیقی برای ثبت اظهارنامه مالیاتی شدند، افزود: همکاری و اطلاع رسانی اصحاب رسانه برای فرهنگ سازی تسلیم اظهارنامه مالیاتی ستودنی است.

وی بیان کرد: مودیان مالیاتی(اشخاص حقوقی وصاحبان درآمد املاک اجاره‌ای) برای تسلیم مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیات ۹۶ از طریق سامانه www.tax.gov.ir حداکثر تا پایان تیرماه امسال مهلت دارند و کسانی که اقدام نکنند مشمول جریمه ۱۰ تا ۳۰ درصدی می‌شوند.

منبع تسنیم/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما