کدخبر : 136716
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت
در مجمع سالانه هیات اسکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد؛

سرقت از پیست اسکی کاکان

جنوب پرس: مجمع سالانه هیات اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد همراه با حاشیه‌هایی از جمله سرقت از پیست اسکی کاکان برگزار شد.
سرقت

به گزارش جنوب پرس ، پیش از ظهر امروز و با حضور سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی مجمع سالانه هیات اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این مجمع در خصوص وضعیت کنونی اسکی استان و همچنین دلایل رکود این رشته ورزشی بحث و تبادل نظر شد و مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاون این اداره‌کل، سرپرست هیات اسکی و همچنین رئیس فدراسیون و تعدادی از پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته ورزشی توضیحاتی ارائه دادند.

یکی از موضوعاتی که در این نشست مورد بحث قرار گرفت سرقت از پیست اسکی کاکان بود که معلوم شد چندین ست اسکی و همچنین کابل‌های برق این مجموعه به سرقت رفته است.

خلیلی یکی از دست اندرکاران سابق اسکی استان این موضوع را مطرح کرد و گفت: ۹۷ ست اسکی را که با هزینه بسیار زیادی برای پیست اسکی تهیه شده بود به سرقت بردند که موضوع ساده‌ای نیست.

یکی از پیشکسوتان اسکی استان هم گفت: باید این موضوع پیگیری شود که چه کسانی دست به این سرقت زده‌‌اند و نباید دست روی دست گذاشت و فقط بگوییم که امکانات و وسایل پیست اسکی به سرقت رفت.

بنا بر این گزارش فارس، رئیس فدراسیون اسکی نیز که خود بومی استان است و از این موضوع به شدت گلایه‌مند بود، اظهار کرد: موضوع سرقت از پیست اسکی باید تا پیگیری شود.

عبدی افتخاری تصریح کرد: فکر می‌کنم به غیر از خانواده اسکی فرد دیگری دست به این سرقت نزده چرا که هر که بوده با از کار انداختن ترانس و همچنین بریدن کابل‌ها آشنایی کامل داشته است.

وی با اشاره مدتی که در همدان به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خدمت می‌کرده اظهار کرد: سه سال است که همدان و پیست اسکی آن را تحویل داده‌ام اما چرا بعد از ما یک ست اسکی هم در آن جا جابجا نشد؟!.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما