کدخبر : 135856
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

جزئیات جدید از تلاش نافرجام گروه‌های معاند برای اقدامات تروریستی در شب‌های قدر

استاندار خراسان رضوی درباره تلاش گروه‌های معاند برای حملات تروریستی در شب‌های قدر در مشهد مقدس گفت: موضوع خاصی در مشهد نداشتیم، مواردی بود که به‌جایی نرسید و معاندان قبل از اینکه به اهدافشان برسند، توسط نیروهای امنیتی جمع شدند.
علیرضا رشیدیان  استاندار خراسان رضوی

علیرضا رشیدیان  در پاسخ به‌ توهین یکی از نمایندگان به مردم دیار خراسان گفت: این موضوع را نشنیدم، اما اگر جایی به‌ مردم خراسان جسارتی شود، حتماً به‌ عنوان خادم مردم پاسخ‌ خواهیم داد.

وی در پاسخ به‌ شایعاتی مبنی بر تلاش گروه‌های معاند برای انجام حملات تروریستی در شب‌های قدر بیان کرد: موضوع خاصی در مشهد نداشتیم، مواردی بود که اصلاً به‌ جایی نرسید، اقداماتی بود که قبل از اینکه به اهدافشان برسند، توسط نیروهای امنیتی جمع شدند.

بنت بر این گزارش فارس، استاندار خراسان رضوی که برای شرکت در جلسه شورای اداری به نیشابور سفر کرده بود، افزود: سومین بار است که طی ۴۵ روز اخیر به‌ نیشابور سفر می‌کنم و امروز هم با هدف شرکت در نشست شورای اداری شهرستان و صحبت درباره توسعه استان و تنش‌های بازار اقتصاد تدابیری در راستای هماهنگی دستگاه‌ها به این شهر آمدم.

رشیدیان خاطرنشان کرد: در این جلسه برای تداوم تولید و افزایش اشتغال و هماهنگی برای پرداخت تسهیلات برنامه‌ریزی شد که بتوانیم بیش از ۵ هزار شغل طی سال جاری در نیشابور اجرا شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما