کدخبر : 135390
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

۲۲۰ ايتام حاجی‌آباد دارای حامی شدند

جنوب پرس: رئيس كميته‌امداد حضرت امام‌خمينی(ره)حاجی‌آباد از جذب160 حامی از ابتدای ماه‌مبارك‌رمضان تاكنون خبر داد.

 به گزارش جنوب پرس ، مسیح الله مرادی در سخنانی اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تعداد ۱۶۰ حامی‌ نیکوکار برای حمایت از ۲۲۰ ایتام شهرستان جذب شدند.

وی افزود: یکی از برنامه‌های مهم کمیته‌ امداد در ایام ماه‌ مبارک‌ رمضان، جذب حامی برای ایتام و کودکان‌ محسنین است و در این ایام، تعداد ۱۶۰ حامی نیکوکار کفالت ۲۲۰ یتیم و غیریتیم تحت حمایت را عهده‌دار شدند و در این راستا ماهانه کمک‌های نقدی و غیرنقدی حامیان به آنان پرداخت می‌شود.

رئیس کمیته‌ امداد حضرت امام‌ خمینی(ره) حاجی‌آباد با بیان این که حداقل پرداختی حامیان و خیرین نیکوکار به ایتام، ماهانه ۵۰ هزار تومان است اذعان داشت: این میزان جذب حامی به نسبت مشابه سال گذشته ۱۵درصد رشد داشته است.

مرادی ضمن قدردانی از خدمات و رسیدگی حامیان خیراندیش نسبت به نیازمندان یادآور شد: حامیان نیکوکار علاوه بر پرداخت ماهانه به حساب ایتام، نسبت به رفع مشکلات معیشتی آنان از جمله تامین سبد کالا نیز تلاش می‌کنند، مردم و خیرین می‌توانند برای کمک به نیازمندان با مراجعه به کمیته امداد شهرستان حاجی‌آباد یا با استفاده از سامانه جمع‌آوری صدقات با شماره #۰۷۶۶*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را پرداخت کنند.

گفتنی است، در شهرستان حاجی‌آباد تعداد یک هزار و ۱۰۰ حامی از طرح اکرام ایتام و طرح محسنین حمایت می‌کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما