کدخبر : 135375
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

پرداخت ۱۲۰ میلیون ریال فطریه مردم لامرد به نیازمندان

جنوب پرس: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) لامرد گفت: سال گذشته مردم شهر لامرد با پرداخت 120 میلیون ریال فطریه، به یاری نیازمندان شتافتند.

به گزارش جنوب پرس ، احمد محمودی امروز اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) به‌عنوان بزرگ‌ترین نهاد حمایتی با دارا بودن کامل‌ترین سیستم جامع شناسایی و ثبت اطلاعات کامل نیازمندان، یقیناً در مساعدت و یاری‌رساندن به اقشار آسیب‌پذیر اجتماع با گستردگی شبکه حمایتی در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) با تمام توان و ظرفیت خود در تلاش است که با فقر و آسیب‌های اجتماعی که به زندگی محرومان واردشده است را درمان کند، گفت: در بخش‌های مختلف فرهنگی، درمانی، معیشتی و توانمندسازی در حال پیگیری است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لامرد بابیان اینکه صدقات مردم شهرستان لامرد به‌هیچ‌عنوان از این شهرستان خارج نشده و در لامرد هزینه می‌شود گفت: در سال ۱۳۹۶ مبلغ ۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال میزان پرداخت صدقات مردم شهر لامرد بوده است.

محمودی ادامه داد: در حال حاضر یک هزار و ۷۲۱ خانواده شامل سه هزار و ۴۲۸ نفر در شهر لامرد تحت پوشش کمیته امداد خمینی(ره) هستند.

وی با اشاره به اینکه پس از جمع‌آوری فطریه در اسرع وقت به‌حساب نیازمندان کمیته امداد واریز می‌شود تصریح کرد: با داشتن اطلاعات جامع از نیازمندان، تمرکز فطریه باعث اثربخشی بیشتری می‌شود.

محمودی خاطرنشان کرد: در سال گذشته مردم شهر لامرد با پرداخت ۱۲۰ میلیون ریال فطریه، به یاری نیازمندان شتافتند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما