کدخبر : 134974
پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

فراخوان هيأت ووشو هرمزگان برای حضور گسترده جامعه ووشو در راهپیمایی روز جهانی قدس

جنوب پرس: همزمان با فرارسیدن روز جهانی قدس، رئیس هيأت ووشو استان هرمزگان با صدور بیانیه‌ای از جامعه روزه‌دار ووشو استان درخواست کرد تا همچون سال‌های گذشته ضمن حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را اعلام نمایند.

به گزارش جنوب پرس ، صبح امروز رئیس هیأت ووشو استان هرمزگان با صدور بیانیه‌ای از جامعه روزه‌دار ووشو استان درخواست کرد تا همچون سال‌های گذشته ضمن حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را اعلام نمایند.

در متن فراخوان هیأت ووشو استان هرمزگان آمده است:

نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه بنیانگذار انقلاب و معمار تفکر وحدت اسلامی بود تا حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از قدس شریف نشانه شرافت همه مسلمانان جهان و فصل‌الخطاب آنها و بلکه همه آزاداندیشان جهان باشد.

امسال نیز در روز جهانی قدس جامعه بزرگ و قدرشناس ورزش استان در کنار هم و در صفوفی به هم پیوسته همچون سال‌های گذشته به ندای آزادی‌خواهی معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و مقام معظم رهبری، نشان خواهند داد به هیچ وجه از آرمان‌های امام عزیز خود در دفاع از ملت مظلوم فلسطین دست نخواهند کشید.

روز قدس، روز وحدت، شرافت و دمیده شدن روحی تازه در کالبد جهان اسلام است که همه با مشارکت در آن فریاد خواهیم زد قدس عزیز و مردم فلسطین تنها نیستند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما