کدخبر : 134956
پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

روز جهانی قدس نماد وحدت مسلمانان برای مقابله با استکبار جهانی است

جنوب پرس: امام جمعه جم گفت: روز جهانی قدس نماد وحدت و اراده ملت‌های مسلمان دنیا برای مقابله با استکبار جهانی است.

به گزارش جنوب پرس ، حجت‌الاسلام محمد گنجی  در شهرستان جم اظهار داشت: مسئوولان برای حل مشکلات شهرستان جم به صورت جدی اقدام کنند و یکی از مشکلات جدی شهرستان در حوزه آب است که بارها تاکید کرده‌ام که حل مشکل آب باید اولویت اول مسئوولان قرار گیرد.

وی با اشاره به جمعه آخر ماه مبارک رمضان بیان کرد: حضور گسترده مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس، اهمیت ویژه‌ای دارد و مردم شهرستان جم نیز مثل سال‌های قبل، با حضوری پررنگ از مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد.

امام جمعه جم با دعوت از اقشار مختلف مردمی برای حضور در راهپیمایی روز قدس، عنوان کرد: قدس حرف اول و آخر مسلمانان است و این روز نماد آزادی‌خواهی و ظلم ستیزی، همدلی و وحدت جهان اسلام و یادگاری ماندگار از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران است.

گنجی با بیان این که روز جهانی قدس نماد وحدت و اراده ملت‌های مسلمان دنیا برای مقابله با استکبار جهانی است، بیان کرد: مردم خداجوی شهرستان جم همگام با مسلمان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده و فراگیر خود در راهپیمایی روز قدس، تجدید عهد و میثاقی مجدد با حضرت امام(ره) و شهدای والامقام خواهند داشت و با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار خواهند گذاشت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما