کدخبر : 134953
پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
فاقددیدگاه
پرینت

روز جهانی قدس روز نمایش وحدت امت بزرگ اسلامی است

جنوب پرس: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: روز جهانی قدس، روز نمایش وحدت و انسجام امت بزرگ اسلامی است.

به گزارش جنوب پرس ، ضرغام مردانی امروزدر گناوه اظهار داشت: با گذشت هفت دهه اشغالگری توسط صهیونیست‌ها و ظلم و ستم به مردم  مظلوم و مسلمان فلسطین، بررسی‌های نشان می‌دهد که بیشتر این جنایت‌ها با حمایت  استکبار جهانی و به خصوص آمریکای جنایتکار انجام می‌شود.

وی افزود: امسال نیز با حرکت احمقانه ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت‌المقدس و اعلام این سرزمین مقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل جنگی دیگر را بر علیه مردم مظلوم فلسطین و مسلمانان جهان آغاز کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه تصریح کرد: این شرایط سبب شده که شاهد یک انتفاضه جدید از طرف فلسطینی‌های مظلوم برعلیه ظلم این رژیم کودک‌کش باشیم که با تظاهرات جمعه‌های بازگشت به مرحله جدیدی رسیده است.

مردانی بیان کرد: امسال نیز مردم مسلمان و انقلابی شهرستان گناوه به لطف خداوند بزرگ و در پیروی از آموزه‌های امام راحل(ره) و لبیک به دعوت مقام معظم رهبری در روز جمعه ۱۸ خرداد ماه مصادف با روز جهانی قدس با شعار محوری پیروزی جبهه مقاومت و شکست فتنه آمریکایی _ صهیونیستی در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

وی عنوان کرد: مردم مسلمان و انقلابی شهرستان گناوه همراه و هم صدا با همه مردم ایران اسلامی و تمامی مسلمانان آزاده جهان در روز جهانی قدس که روز  نمایش وحدت و انسجام امت بزرگ اسلامی است  در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد و بار دیگر شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد خواهند زد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان عنوان کرد: راهپیمایی دشمن‌شکن روز جهانی قدس با حضور مردم مومن و روزه‌دار پس از اقامه نماز جمعه ۱۸ خرداد و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از مصلی جمعه تا چهارراه بنیاد شهید و امور ایثارگران (مخابرات) گناوه برگزار خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما