کدخبر : 134932
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

جزئیات حمله به طلبه ناهی از منکر در کیانپارس اهواز

جنوب پرس: طلبه مسجد فاطمیه کیان‌پارس اهواز، پس از امر به معروف و نهی از منکر، مورد هجوم واقع شد.

به گزارش جنوب پرس ، طلبه مجروح شده توسط اشرار در نزدیکی مسجد فاطمیه کیان‌پارس اهواز، در حال امر به معروف و نهی از منکر بود.

 ماجرا از این قرار است که شنبه ۱۲ خرداد یکی از طلبه‌های مسجد فاطمیه اهواز که به همراه چند نوجوان مسجدی به پارک کوثر در نزدیکی مسجد رفته بودند، با مشاهده روزه‌خواری علنی عده‌ای حدود ۵ نفر اقدام به نهی از منکر آنها می‌کند.

دقایقی بعد از آن، یکی از آن افراد با هجوم به سمت طلبه ناهی از منکر، از پشت سر اقدام به فروکردن چاقو در ناحیه کمر او می‌کند و با همراهان خود پا به فرار می‌گذارد.

بنا بر اعلام منابع آگاه، این فرد ضارب شناسایی شده و مشخص شده که در روزهای اخیر به اتهام آسیب به خودروی نمازگزاران مسجد در بازداشت به سر می‌برد و در زمان حادثه اخیر، با حکم وثیقه آزاد بود.

این طلبه مضروب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، وضعیت عمومی خود را نسبتاً خوب عنوان کرد و گفت: در این حادثه خون زیادی از من رفت و محل جراحت، بخیه شده است.

وی وضع امنی پارک کوثر را نامناسب توصیف کرد و افزود: خانواده‌ها نسبت به امنیت این پارک ناراضی هستند و ریل عبوری از آن نیز موجب وخامت اوضاع شده که این امر نیازمند توجه ویژه مسئولان مربوطه است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما