کدخبر : 134906
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
فاقددیدگاه
پرینت

به‌کارگیری نیروی بومی اولویت اشتغال در واحدهای صنفی جهرم باشد

جنوب پرس: نائب رئیس اتاق اصناف شهرستان جهرم گفت: دخالت اتباع بیگانه در لایه‌های صنفی سبب ایجاد مشکلات برای مردم و واحدهای صنفی شده است.

به گزارش جنوب پرس ، محسن گرامی در جهرم وجود اتباع خارجی را عامل بروز مشکلات برای کسبه شهرستان دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه جهرم یک شهر اتباع‌پذیر است، دخالت اتباع بیگانه در لایه‌های صنفی سبب ایجاد مشکلات برای مردم و واحدهای صنفی شده است.

وی با اشاره به اینکه این پدیده روز به روز در حال افزایش بوده و باید به جدیت با آن مقابله شود، تصریح کرد: هر زمان که قرار بوده در این زمینه اقدامی شود با دخالت برخی افراد جلو آن گرفته شده است.

نائب رئیس اتاق اصناف شهرستان جهرم ادامه داد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری امسال را به حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند جا دارد ضمن حمایت از تولید و نیروی انسانی داخلی در راستای تحقق منویات رهبری انقلاب بیش از پیش تلاش شود.

وی حمایت از واحدهای صنفی و کسبه را از برنامه‌های هیأت رئیسه جدید اتاق اصناف شهرستان جهرم عنوان کرد که جز با حمایت مسوولان و اصناف امکان‌پذیر نیست.

گرامی همچنین نیمه تمام بودن احداث ساختمان اتاق اصناف را از دیگر مشکلات این مجموعه دانست که مدت‌هاست به زمین مانده و نیازمند عزم جدی برای تکمیل آن است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما