کدخبر : 134791
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

فعالیت معادن در استان بوشهر با نگاه ویژه به محیط زیست انجام شود

جنوب پرس:  استاندار بوشهر گفت: فعالیت معادن در استان بوشهر با نگاه ویژه به محیط زیست انجام شود.

 معادن روی  و کارخانه های تولید شمش روی در استان زنجان

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند ظهر یکشنبه در نشست شورای معادن استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه معادن است که باید استفاده مناسبی از این ظرفیت‌ها صورت گیرد.

وی با تاکید بر لزوم تلاش همه مسئولان ذیربط برای رفع مشکلات معادن استان و تامین نیازهای آنان، خاطرنشان کرد: به منظور رونق و حل مشکلات معادن استان بوشهر باید اختیارات واگذار شده به شورای معادن برای افزایش یابد.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه فعالیت معادن در استان بوشهر با نگاه ویژه به محیط زیست انجام شود، تصریح کرد: جلوگیری از تخریب محیط زیست، توجه به منابع طبیعی و توسعه اشتغال باید مبنای فعالیت‌های معادن باشد.

وی ادامه داد: کارگروه تعاملی برای حل مشکلات معدن‌کاران باید با حضور مسئولان منابع طبیعی، صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تشکیل شود تا مصوبات آن در شورای معدن استان مورد توجه قرار بگیرد.

گراوند ضمن تسلیت ۱۴ خردادماه سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و گرامیداشت ۱۵ خرداد بیان کرد: ۱۵ خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و تبیین این روز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر بهره جستن از لیالی قدر تاکید کرد و اظهار داشت: شب‌های قدر فرصت مهمی برای کسب معرفت و خودسازی معنوی ومادی انسان  است که باید از این لیالی بهره لازم برده شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما