کدخبر : 134621
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

کسب رتبه اول کشور توسط معاونت دانش و پژوهش سپاه بوشهر

جنوب پرس: معاون دانش و پژوهش سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: معاونت دانش و پژوهش سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر رتبه اول کشوری کسب کرد.

محمد رضا زارعی تبار

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی سپاه بوشهر، سرهنگ محمدرضا زارعی‌تبار در همایش و کارگاه آموزشی تجربه‌نگاری در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر، اظهار داشت: اگر بتوانیم تجربیات خود و دیگران در عرصه‌های مختلف به خوبی مکتوب کرده به موقع از این تجربیات استفاده کنیم موفقیت‌های ما نیز چشم‌گیر خواهد بود.

زارعی‌تبار با تاکید بر اینکه سرمایه هر سازمان و یگان نظامی نیروی انسانی آن است، گفت: تجربیات نیروی انسانی است که می‌تواند باعث موفقیت هر سازمان شود در غیر این‌صورت آن سازمان نه دوام و قوام داشته و نه موفقیتی کسب می‌کند.

وی با بیان اینکه اگر تجربیات نیروی انسانی منتقل نشود هم زمان از دست داده‌ایم و هم بیت‌المال از بین برده‌ایم، افزود: اگر تجربیات به خوبی مکتوب و به نسل‌های بعد منتقل نشود دوباره کاری و از بین رفتن زمان و هزینه‌هاست.

معاون دانش و پژوهش سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه در اسلام بر تجربه‌نگاری تاکیدات بسیار شده، خاطرنشان کرد: اگر از تجربیات نیروی انسانی به موقع بهره‌گیری نشود دوباره کاری و موازی‌کاری است.

زارعی‌تبار با بیان اینکه تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر از رده‌های موفق تجربه‌نگاری در این استان است، تصریح کرد: در سطح سپاه از تجربه‌نگاری روایی استقبال بیشتری نسبت به تجربه‌نگاری‌های دیگر شده است.

وی با تاکید بر اینکه همگان به اهمیت تجربه‌نگاری در عرصه‌های مختلف به خوبی پی برده‌اند، یادآور شد: معاونت ایمنی و تامینی سپاه بوشهر در حوزه تجربه‌نگاری، نشریه و اندیشه‌ورزی تلاش‌های خوبی داشته و موثرترین و بهترین معاونت‌های این سپاه در این عرصه بوده است.

زارعی‌تبار به اهمیت و کیفیت تجربیات د عرصه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: نشریه سفیر ایمنی در آینده نزدیک توسط معاونت ایمنی و تامینی سپاه بوشهر منتشر خواهد شد.

معاون دانش و پژوهش سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به موفقیت‌های سپاه بوشهر در زمینه تجربه‌نگاری در سال‌های گذشته اشاره کرد و بیان داشت: معاونت دانش و پژوهش سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در سال ۹۵ رتبه اول کشوری کسب کرد.

وی با تاکید بر اینکه در سال ۹۶ نیز ما حجم زیادی از تجربیات همکاران را ثبت و ضبط کرده‌ایم که امید داریم این تجربیات ارزنده آنها در سطح کشور از آن بهره‌برداری شود، گفت: سپاه استان بوشهر هر ساله در زمینه تجربه‌نگاری در سطح کشور حرف برای گفتن دارد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما