کدخبر : 134527
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر مشخص شد/ معاون سیاسی سپاه سخنران مراسم روز جهانی قدس در بوشهر

جنوب پرس: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مراسم راهپیمایی روز قدس در بوشهر از ساعت ۱۱ از خیابان امام(ره) آغاز و تا مصلی شهر بوشهر ادامه خواهد داشت.

به گزارش جنوب پرس ، نصرالله شفیعی صبح امروز در جلسه ستاد مراسم رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب و راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: امام راحل(ره) با دوراندیشی مناسب آخرین جمعه هر رمضان را به نام قدس شریف نام‌گذاری کرد تا با اجرای مراسم راهپیمایی به عنوان یک پایگاهی برای زنده‌نگه داشتن قدس در جهان استفاده شود.

وی افزود:  این روز در طی قریب به چهل سال گذشته، سبب شده تا بیداری مسلمانان جهان را رقم زند و امیدی را در دل مظلومان جهان و به خصوص مردم مظلوم فلسطین ایجاد کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: امسال راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در سطح شهرهای استان و قبل از نماز جمعه برگزار می‌شود و انتظار می‌رود همان طور که در سال‌های گذشته مردم به شکل خوبی در این مراسم شرکت کردند امسال نیز با شکوه بیشتری برگزار شود.

شفیعی با اعلام این که امسال روز جهانی قدس از اهمیت بیشتری برخوردار است، بیان کرد: با توجه به تغییر سفارت آمریکا به بیت‌المقدس ، مردم استان بوشهر هم زمان با سراسر کشور با شرکت گسترده خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، این اقدام آمریکایی‌ها را محکوم خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: این راهپیمایی در مرکز استان، از ساعت ۱۱ از خیابان امام خمینی آغاز و در مصلی به پایان می‌رسد.

وی در خصوص مراسم بزرگداشت سال‌روز ارتحال حضرت امام راحل(ره) یادآور شد: امسال با توجه به هم‌زمانی مراسم ارتحال با ماه مبارک رمضان، شب ۱۹ ماه رمضان هم زمان با مراسم احیاء در مصلی بوشهر این مراسم برگزار می‌شود.

شفیعی ادامه داد: در بعد از ظهر روز ۱۴ خرداد نیز در حسینه ثارالله پس ازمراسم آوای ملکوت این مراسم برگزار می‌شود که در سطح شهرستان‌های استان بوشهر نیز با همین شرایط در مکان‌هایی که متعاقبا اعلام می‌شود، برگزار می‌گردد.

وی در خصوص مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام راحل(ره) یادآور شد: امسال با توجه به هم‌زمانی مراسم ارتحال با ماه مبارک رمضان، شب ۱۹ ماه رمضان هم زمان با مراسم احیاء در مصلی بوشهر مراسم برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: سخنران مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس بوشهر در مصلی جمعه این شهر سردار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما