کدخبر : 134504
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

طی ۴ سال یک سرقت از گردشگران خارجی را در فارس شاهد بودیم

جنوب پرس: فرمانده انتظامی فارس گفت: طی ۴ سال گذشته تنها یک مورد سرقت از گردشگران خارجی در فارس گزارش شد که در کمترین زمان دستگیر شدند.

سردار احمد علی گودرزی

به گزارش جنوب پرس ، سردار احمد علی گودرزی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از پروژه صدور روادید الکترونیک در فارس افزود: چندی پیش به سفر زیارتی رفته بودم که در آنجا احساس امنیت به خوبی معنا می دهد که چگونه در کشور ما احساس امنیت و نظام کامل وجود دارد.

وی ادامه داد: امروز کشور ما در مباحث الکترونیکی فرودگاهی دارای جایگاه شاخصی است و پروژه روادید الکترونیک همکاری نیروی انتظامی و امور خارجه بود.

فرمانده انتظامی فارس تاکید کرد: آنچه که امروز شاهد هستیم تبلیغات نادرستی بر علیه کشور بود که خوشبختانه پلیس امروز توجه ویژه ای به امنیت گردشگران دارد.

سردار گودرزی افزود: طی ۴ سال گذشته تنها یک مورد سرقت از گردشگران خارجی را داشتیم به به سرعت از طریق دوربین های امنیتی افراد شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: صدور روادید الکترونیکی می تواند از بروز دسیسه و تقلب جلوگیری کند و از طرفی انجام سریع کار گردشگران خارجی می تواند جلوه زیبایی از امنیت کشور باشد.

فرمانده انتظامی فارس یادآور شد: اجرای طرح مکنا نیز با اولویت مکانهایی بود که افراد خارجی در آن تردد داشتند و امروز نیز پلیس گردشگری دارای جایگاه مناسبی است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما