کدخبر : 134493
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

سپاه کارنامه درخشانی در صیانت و حراست از آب‌های خلیج فارس دارد

 فرماندار شهرستان دیر گفت: سپاه کارنامه درخشانی در صیانت و حراست از آب‌های خلیج فارس دارد.

حمزه اعتماد

به گزارش جنوب پرس ، حمزه اعتماد صبح سه‌شنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه دریایی انصار الحسین شهرستان دیر اظهار داشت: سپاه نگهبان و حافظ این انقلاب است و به خوبی به وظیفه ذاتی خود عمل کرده است.

وی، واگذاری امنیت خلیج فارس به نیروهای دریایی سپاه، را نشان از اقتدار این نیرو در همه عرصه ها به ویژه در عرصه امنیت از دریا برشمرد و افزود: امروز سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای مسلح برای دفاع از آب و خاک جمهوری اسلامی در آمادگی کامل به سر می برد و خار چشم همه دشمنان و بدخواهان این نظام شده است.

اعتماد با اشاره به کارنامه درخشان نیروهای دریایی سپاه در صیانت و حراست از آب‌های خلیج فارس، اظهار داشت: جنس جمهوری اسلامی ایران از حق بوده و در تمامی مسائل و بحران‌ها، به حول و قوه الهی ایران سربلند و همیشه مقتدر اسلامی پیروز خواهد شد.

وی با اشاره به سالروز ارتحال امام خمینی و قیام ۱۵ خرداد، گفت: گرامیداشت یاد و خاطره امام یک ضرورت است و قیام ۱۵ خرداد که زمینه ساز پیروزی انقلابی اسلامی است باید گرامی داشته شود.

فرماندار شهرستان دیر اظهار داشت: اتحاد مردم ایران در سایه عنایات الهی ورهبری حضرت امام (ره) باعث در هم شکستن ابهت شرق وغرب وکابوس استکبار جهانی شد و امروز نیز این اتحاد تحت هدایت‌های مقام معظم رهبری وبه کوری چشم دشمنان این سرزمین  بیشتر از همیشه وجود دارد.

سپاه پاسداران مایه امید مستضعفان است

امام جمعه موقت دیر نیز در این آیین گفت: سپاه پاسداران مایه امید تمام مستضعفان و محرومان در سراسر دنیاست و عصبانیت دشمنان و جبهه استکبار نیز بخاطر پیشرفت اهداف جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا است.

ابراهیم بحرانی با تاکید بر تقویت همه جانبه سپاه، توسط مسئولان و مردم، اظهار داشت: تا به امروز تمام شعارها و اهداف ارزشمند انقلاب اسلامی همچنان رو به جلو در حال حرکت و پیشرفت است که بخشی از این پیشرفت ها مدیون سپاه پاسداران خواهیم بود.

امام جمعه موقت دیر با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در اوج اقتدار، عزت و سربلندی است، گفت: آنچه که باعث عزت و اقتدار روز افزون انقلاب اسلامی ایران شده است حمایت و حضور مردم در صحنه است و بدون شک امروز دشمن نیز از این حضور مردم در صحنه ترس دارد و به همین دلیل از تمامی ابزارهای در اختیار خود برای دلسرد کردن مردم استفاده می کند.

در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های سرهنگ مجید فولادی فرمانده پایگاه انصارالحسن منطقه چهارم سپاه در دیر، سرهنگ بهرام امیرنژاد به عنوان فرمانده جدید این پایگاه معارفه شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما