کدخبر : 134374
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

۷ بازیکن از تیم فوتبال پارس‌جنوبی جدا می‌شوند

جنوب پرس: مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی‌جم گفت: هر چند 7 بازیکن از تیم فوتبال پارس‌جنوبی جدا می‌شوند اما به دنبال این هستیم تا بازیکنان فصل قبل که مد نظر تارتار هستند را در تیم حفظ کنیم.

به گزارش جنوب پرس ، بهرام رضاییان صبح امروز در نشست با خبرنگاران در خصوص آخرین روضعیت تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم اظهار داشت: برای فصل آینده باشگاه پارس‌جنوبی با مهدی تارتار به توافق رسیده و این مربی برای سومین سال متوالی به روی نیمکت پارس جنوبی می‌نشیند.

وی افزود: تارتار لیست بازیکنان مورد نظرش برای فصل آینده را به باشگاه اعلام کرده و ما نیز در حال مذاکره با بازیکنان هستیم تا تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کنیم.

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی‌جم با بیان این که به زودی با بازیکنان این تیم تسویه حساب مالی می‌شود، عنوان کرد: علی دشتی و امید سینک دو بازیکن کلیدی پارس‌جم هنوز با این باشگاه قرارداد دارند و اگر باشگاهی خواهان به خدمت گرفتن این دو بازیکن هستند باید با باشگاه پارس جنوبی مکاتبه و مذاکره کنند.

رضاییان با بیان این که ۷ بازیکن از تیم فوتبال پارس‌جنوبی جدا می‌شوند، بیان کرد: به دنبال این هستیم تا بازیکنان فصل قبل که مد نظر تارتار هستند را در تیم حفظ کنیم.

وی در خصوص احتمال جدایی میثم تیموری و محسن فروزان نیز گفت: قرارداد تیموری با باشگاه به پایان رسیده و او بازیکن آزاد است و گویا از استقلال تهران نیز پیشنهادهایی داشته است.

مدیرعامل تیم فوتبال پارس جنوبی جم ادامه داد: قرارداد محسن فروزان نیز به پایان رسیده و احتمالا وی از پارس جنوبی جدا خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما