کدخبر : 134370
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

راه‌ مقابله با تهاجم دشمن جهاد فرهنگی است

جنوب پرس: جانشین سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم گفت: یکی از راه‌های مقابله با استراتژی و تهاجم فرهنگی دشمن و جلوگیری از نفوذ آن، جهاد فرهنگی است.

به گزارش جنوب پرس ، محمد خلیلی صبح امروز در جمع بسیجیان و اقشار مختلف مردم روستای بهارستان با گرامی‌داشت یاد شهدا و امام راحل(ره) اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی بعد از شکست نظامی به پروژه نفوذ و تهاجم فرهنگی روی آورده است.

وی افزود: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از راه‌های مختلف به دنبال ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند اما هر بار با رهنمودهای رهبر انقلاب و حضور با بصیرت مردم در صحنه‌های مختلف، توطئه‌های دشمنان خنثی می‌شود.

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم بیان کرد: طی سال‌های اخیر دشمنان از طریق نفوذ و تهاجم فرهنگی و جنگ نرم به دنبال ضربه‌زدن به انقلاب است که همه باید مراقب توطئه‌های دشمنان باشیم..

خلیلی با بیان این که برنامه دشمنان انقلاب اسلامی زیرسوال‌بردن گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت است افزود: یکی از راه‌های مقابله با استراتژی و تهاجم فرهنگی دشمن و جلوگیری از نفوذ آن، جهاد فرهنگی است.

وی تاکید کرد: چراغ راه و راهنمای نظام و انقلاب، ولایت است و تا زمانی که پیرو ولایت و تابع رهنمود‌های رهبر انقلاب هستیم، تهدید و توطئه دشمن نقش بر آب خواهد شد.

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امام راحل(ره) به واسطه ی روحیه تقوا، استکبار ستیزی، اخلاص، ایستادگی و با یاری مردم توانست حکومت شاهنشایی را سرنگون کند.

وی تاکید کرد: همه در قبال این نظام و خون شهیدان، وظیفه داریم تا انقلاب را حفظ کنیم و در برابر دسیسه‌های دشمنان با بصیرت عمل کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما