کدخبر : 134369
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

جرایم مالی و سرقت بیشترین پرونده زندانیان را تشکیل می‌دهند

جنوب پرس: رئیس زندان شهرستان دشتی گفت: بیشترین پرونده زندانیان درشهرستان دشتی را محکومان جرایم مالی و سرقت تشکیل می‌دهند که ضرورت دارد به این موضوع توجه اساسی شود.

به گزارش جنوب پرس ، دادور آزادی نژاد صبح امروز در جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دشتی اظهار داشت: بیشترین پرونده زندانیان درشهرستان دشتی را محکومان جرایم مالی و سرقت تشکیل می‌دهند که ضرورت دارد به این موضوع توجه اساسی شود.

وی افزود: خارج از کمبودها و نواقصاتی که در زندان خورموج وجود دارد، مشکلات افرادی را می‌شنویم که در یک مراحلی از زندگی دچار چالش و منهتی به زندان شده است.

رئیس زندان شهرستان دشتی  تصریح کرد: بخشی از این افراد کسانی هستند که در زمینه مالی محکوم به زندان شده‌اند و مشکلات مالی و روحی روانی زیادی برای فرد ایجاد شده و با درگیرشدن خانواده‌هایشان با این موضوع، سبب بروز آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

آزادی نژاد بیان کرد: هدف از تشکیل انجمن حمایت زندانیان، تربیت و تهذیب اخلاق و اصلاح زندانیان،کمک مادى و معنوى به خانواده‌‏هاى بى‌بضاعت زندانیان و آموختن حرفه به زندانیان برای اشتغال آنها بعد از خروج از زندان است که در اساس‌نامه بنگاه حمایت زندانیان مشخص شده است.

رئیس زندان شهرستان دشتی گفت: در سال گذشته ۹ نفر از زندانیان دارای جرائم مالی غیر عمد با کمک ۲۰ میلیون تومانی مردم در جشن گلریزان آزاد شدند و امسال نیز با بدهی ۵۳۰ میلیون تومانی، ۷ زندانی جرائم غیرعمد طندان شهرستان دشتی منتظر دستان پر از سخاوت مردم در جشن گلریزان است

یان را تشکیل می‌دهند رئیس زندان شهرستان دشتی گفت: بیشترین پرونده زندانیان درشهرستان دشتی را محکومان جرایم مالی و سرقت تشکیل می‌دهند که ضرورت دارد به این موضوع توجه اساسی شود. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، دادور آزادی نژاد صبح امروز در جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دشتی اظهار داشت: بیشترین پرونده زندانیان درشهرستان دشتی را محکومان جرایم مالی و سرقت تشکیل می‌دهند که ضرورت دارد به این موضوع توجه اساسی شود. وی افزود: خارج از کمبودها و نواقصاتی که در زندان خورموج وجود دارد، مشکلات افرادی را می‌شنویم که در یک مراحلی از زندگی دچار چالش و منهتی به زندان شده است. رئیس زندان شهرستان دشتی تصریح کرد: بخشی از این افراد کسانی هستند که در زمینه مالی محکوم به زندان شده‌اند و مشکلات مالی و روحی روانی زیادی برای فرد ایجاد شده و با درگیرشدن خانواده‌هایشان با این موضوع، سبب بروز آسیب‌های اجتماعی می‌شود. آزادی نژاد بیان کرد: هدف از تشکیل انجمن حمایت زندانیان، تربیت و تهذیب اخلاق و اصلاح زندانیان،کمک مادى و معنوى به خانواده‌‏هاى بى‌بضاعت زندانیان و آموختن حرفه به زندانیان برای اشتغال آنها بعد از خروج از زندان است که در اساس‌نامه بنگاه حمایت زندانیان مشخص شده است. رئیس زندان شهرستان دشتی گفت: در سال گذشته ۹ نفر از زندانیان دارای جرائم مالی غیر عمد با کمک ۲۰ میلیون تومانی مردم در جشن گلریزان آزاد شدند و امسال نیز با بدهی ۵۳۰ میلیون تومانی، ۷ زندانی جرائم غیرعمد طندان شهرستان دشتی منتظر دستان پر از سخاوت مردم در جشن گلریزان است

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما