کدخبر : 134318
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن در مسجد سید شرف شادگان

جنوب پرس: سرپرست فرمانداری شادگان گفت: مراسم جمع خوانی قرآن و پخش زنده از صداوسیمای مرکز خوزستان در مسجد سید شرف شادگان برگزار می شود.

مراسم جزء خوانی قرآن کریم حرم مطهر حضرت معصومه (س)

به گزارش جنوب پرس ، سعید حاجیان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار کرد: براساس هماهنگی های به عمل آمده با صداوسیمای مرکز خوزستان امسال مراسم جمع خوانی قرآن کریم روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه مصادف با ۲۵ رمضان در مسجد سید شرف شهر شادگان ساعت ۱۷ بعد از ظهر به صورت زنده از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خوزستان پخش می شود.

وی بر همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم جمع‌خوانی قرآن کریم در شهرستان تاکید کرد و افزود: تمهیدات لازم به منظور برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن برای پخش زنده از صدا و سیمای مرکز خوزستان انجام شده است.

سرپرست فرمانداری شادگان همچنین با اشاره به فراهم کردن شرایط افزایش مشارکت هر چه بیشتر مردم به ویژه جوانان و لزوم بهره گیری از فضایل شب های قدر گفت: امسال مراسم ویژه شب‌های قدر همزمان با شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه رمضان و همچنین مراسم عزاداری شهادت حضرت امام علی (ع) در سطح مساجد شهرها و روستاهای تابع شهرستان برگزار خواهد شد.

حاجیان مراسم جمع خوانی قرآن کریم را یک جریان فرهنگی تاثیرگذار عنوان کرد و گفت: این جریان فرهنگی باید با رشدی کیفی همچنان ادامه داشته باشد.

وی در پایان برلزوم برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم شب‌های قدر تاکید و اظهار کرد: امسال مراسم احیا و شب زنده داری شب‌های قدر درکلیه شهرها و مراکز دهستان‌های این شهرستان برگزار می شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما