کدخبر : 134069
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

کارگروه مشترک تئاتر فارس تشکیل شد/هم افزایی اهالی هنرهای نمایشی

جنوب پرس:  در نخستین جلسه هم اندیشی هیات مدیره های خانه تئاتر شیراز و انجمن هنرهای نمایشی فارس کارگروه مشترک تئاتر فارس تشکیل شد.

کارگروه مشترک تئاتر فارس تشکیل شد

به گزارش جنوب پرس ، پیش از ظهر یکشنبه هیئت مدیره های انجمن هنرهای نمایشی فارس و خانه تئاتر شیراز در نخستین جلسه هم اندیشی میزبان دکتر لیلا دودمان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بودند.

این جلسه که به همت هنرمندان تئاتر و در دفتر خانه تئاتر شیراز در تالار استاد فقیه کوی زهرا برگزار شد، احمد سپاسدار، رحیم هودی، حسین قهرمانی، مهران مقدر، مریم شکری و نوید جعفری به عنوان اعضای اصلی خانه تئاتر و حسن فلاح زاده به عنوان عضو علی البدل و علیرضا محمودی ، مهدی هنرجویان، هادی امامی مقدم ؛احمد وامق و مجتبی حسینی قیری به عنوان اعضای اصلی و نوید جعفری به عنوان عضو علی البدل انجمن نمایش فارس به بحث و تبادل نظر پرداختند.

رحیم هودی، رییس هیات مدیره خانه تئاتر شیراز ضمن اظهار شادمانی و خیرمقدم به اعضای تازه هیات رئیسه انجمن نمایش فارس، خواستار همکاری هرچه بیشتر این دو مرکز برای ارتقای سطح کمی و کیفی تئاتر فارس شد.

لیلا دودمان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز که به عنوان میهمان و عضو افتخاری خانه تئاتر در این نشست حاضر بود ضمن قدردانی از زحمات خانه تئاتر و همکاری های صورت گرفته برای استفاده از تمامی پتانسیل های موجود فرهنگی و هنری در شیراز گفت: مذاکرات بسیاری با روسای شهرداری مناطق و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری شیراز در جهت همکاری های بیشتر در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری صورت گرفته است که امید آنست بزودی شاهد اتفاقات و فعالیت های مثبتی در این زمینه باشیم.

در ادامه جلسه احمد سپاسدار، نایب رئیس خانه تئاتر شیراز و دبیر جشنواره تئاتر فجر فارس از حضور اعضای منتخب انجمن هنرهای نمایشی فارس استقبال و انتخاب این هنرمندان را در جهت ارتقای سطح تئاتر استان به فال نیک گرفت و گفت: با توجه به حضور هنرمندانی که سالها در راه توسعه و پیشرفت تئاتر در استان فعالیت کردند در خانه تئاتر و انجمن هنرهای نمایشی فارس، بارقه امیدی در دل هنرمندان پدید آمده است که با اتحاد و همدلی این دوستان شاهد برطرف شدن مشکلات زیرساختی تئاتر در استان باشیم.

حسین قهرمانی، مدیرعامل خانه تئاتر شیراز نیز گزارشی از عملکرد خانه تئاتر و پیگیری های صورت گرفته تا کنون را به سمع و نظر حاضران رساند.

در بخش بعدی علیرضا محمودی رئیس انجمن نمایش فارس با معرفی اعضای منتخب انجمن به بیان فعالیت ها و طرح های مطرح شده پرداخت و از تشکیل جبهه متحد تئاتر فارس با حضور تمامی اعضای اصلی و علی البدل خانه تئاتر و انجمن نمایش خبر داد.

همچنین در این جلسه علی ثابت به عنوان بازرس اصلی و بهنام بداغی به عنوان بازرس علی البدل که پیش از این توسط هیات مدیره انجمن نمایش فارس انتخاب شده بودند معرفی شدند.

نوید جعفری، مدیر روابط عمومی خانه تئاتر و عضو انجمن هنرهای نمایشی فارس به عنوان رابط این دو مرکز تئاتری با کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین جلسه هم اندیشی هیئت رئیسه خانه تئاتر شیراز وهیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی فارس با بررسی مشکلات و طرح های مختلف برگزار و مقرر شد این جلسه بصورت دوره ای برای ارتقای سطح کمی و کیفی تئاتر فارس برگزار شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما