کدخبر : 134009
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

بهره‌برداری از مرکز دیالیز بیمارستان جم

جنوب پرس: رئیس بیمارستان توحید جم گفت: مرکز دیالیز بیمارستان توحید با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش جنوب پرس ، فرهاد باقری در شهرستان جم اظهار داشت: مرکز دیالیز بیمارستان توحید با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

وی با اعلام این که نیازهای مردم جم به بخش دیالیز بیشتر در شهرستان کنگان پیگیری می‌شود، افزود: در شهرستان جم ۲۴ بیمار دیالیزی وجود دارد که در هر هفته سه بار نیازمند دیالیز هستند که افتتاح مرکز دیالیز خواسته جدی مردم و مسئوولان بود و خوشحالیم که این پروژه مهم امروز به بهره‌برداری رسید.

رئیس بیمارستان توحید شهرستان جم یادآور شد: این پروژه در هفته دولت در سال گذشته در زمینی به مساحت ۲۲۰ متر آغاز و در مدت ۴ ماه کار احداث ساختمان مرکز به پایان رسید.

باقری افزود: به دلیل مشکلی که برای ترخیص دستگاه‌های دیالیز در گمرک پیش آماده بود افتتاح این مرکز به تاخیر افتاد و اکنون مرکز جم با ۶ تخت مجهز به دستگاه دیالیز آماده خدمت ‌رسانی به بیماران است.

وی با بیان این که افتتاح مرکز دیالیز بیمارستان توحید جم یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار حوزه سلامت در شهرستان جم بوده است، بیان کرد: بیماران برای دیالیز به شهرستان‌های هم‌جوار مراجعه می‌کردند که علاوه بر تحمیل هزینه‌های اقتصادی فراوان، مشکلات جسمی زیادی نیز برای بیماران و خانواده‌های آن ها در پی داشت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما