کدخبر : 133529
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت
رییس کمیسیون حقوقی شورای بوشهر خبر داد؛

دریافت گزارش تخلف از یکی معاونت‌های شهرداری بوشهر

جنوب پرس: رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر بوشهر گفت: از طریق گزارشات مردمی، در جریان تخلفاتی در یکی معاونت‌های زیرمجموعه شهرداری قرار گرفته‌ که مراتب را جهت بررسی به منظور صحت موضوع به سرپرست شهرداری اعلام کرده‌ام.
دریافت گزارش تخلف از یکی معاونت‌های شهرداری بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، کیوان هاشم‌زاده امروز اظهار داشت: از طریق گزارشات مردمی، در جریان تخلفاتی در یکی معاونت‌های زیرمجموعه شهرداری قرار گرفته‌ام.

وی افزود: مراتب جهت بررسی و صحت موضوع به سرپرست شهرداری و حراست و سایر بخش‌های بازرسی شهرداری بوشهر گزارش شده و از آنها خواسته‌ام به شکل دقیق موضوع بررسی شود.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر بوشهر تصریح کرد: از آنجا که این وضعیت صرفا بر اساس یک گزارش بدست آمده و صحت آن هنوز مورد تایید نیست، برای حفظ آبروی افراد از نام‌بردن این معاونت اجتناب می‌کنم.

بنا بر این گزارش فارس، هاشم‌زاده ادامه داد: هم اکنون تیمی از بازرسین شهرداری در حال بررسی موضوع هستند و در صورت این که تخلفی حادث شده و حقوقی از بیت‌المال ضایع شده باشد، پس از تشکیل پرونده در دادگستری، مراجع قضایی مردم را در جریان موضوع قرار می‌دهند.

وی بیان کرد: شورای شهر بوشهر نیز به دلیل وظایف نظارتی که بر ارکان شهرداری دارد، پیگیر موضوع تا دریافت نتایج نهایی از این گزارش تخلفاتی است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما