کدخبر : 13350
یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت
تاپایان سال صورت می پذیرد؛

الحاق ۵۱ هکتار پایانه کانتینری به بندرشهید رجایی بندرعباس

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال ۵۱ هکتار پایانه کانتینری، نگهداری و خدمات جانبی کالا به اراضی پس‌کرانه بندر شهید رجایی اضافه می شود.
رشد ۵۵ درصدی ترانزیت فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی هرمزگان

به گزارش جنوب پرس ، ابراهیم ایدنی با بیان اینکه اجرای پروژه های بخش خصوصی در منطقه ویژه بندر شهیدرجایی از روند بسیار مطلوبی برخوردار است، اظهارداشت: بر اساس برنامه زمانبندی تاپایان سال ۵۱ هکتار پایانه کانتینری نگهداری و خدمات جانبی به اراضی پس کرانه بندر الحاق می شود که این امر علاوه بر افزایش ۶۰۰ هزارتی ای یو کالاهای کانتینری و اشتغال زایی، بندر را برای شرایط پس از تحریم آماده خواهدکرد.

وی افزود: با پروژه هایی که در نیمه اول سال ۹۵ نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد، هیچ مشکلی در امر وجود نخواهد داشت. رویکرد سازمان بنادر ودریانوردی در راستای توسعه بنادر و بهره گیری از توان بخش خصوصی است که این اداره کل نیز به تبع آن  توانسته در سال گذشته هزار و ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری در بندر شهید رجایی جذب کند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال تا پایان آذرماه نیز حدود هزار میلیارد تومان قرارداد در این بندر منعقد شده است.

براساس این گزارش مهر، ایدنی با اشاره به خیل عظیم تقاضای سرمایه گذاران به منظور حضور دربندر شهید رجایی در شرایط کنونی تصریح کرد: اقداماتی نظیر برگزاری مستمر جلسات سرمایه گذاری، اصلاح فرایند در مدل سرمایه گذاری و پایش مشکلات مطروحه مواردی بوده که با اجرایی نمودن آن رسیدگی به تقاضای سرمایه گذاران کاهش قابل توجهی در پی داشته است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما