کدخبر : 132713
پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

تسریع در عملیات راه‌سازی جاده‌های غرب هرمزگان

جنوب پرس: نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس در دیدار با معاون راهداری کشور خواستار رفع نقاط حادثه‌خیز و تسریع در عملیات اجرایی راه‌سازی در غرب هرمزگان شد.

به گزارش جنوب پرس ، ناصرشریفی امروز اظهار داشت: در دیدار با معاون سازمان راهداری وحمل و نقل کشور خواستار تسریع در عملیات راه‌سازی، روکش آسفالت و رفع نقاط حادثه‌خیز جهت کاهش تصادفات جاده‌ای و ارتقاء امنیت و آرامش خاطر شهروندان شدیم.

وی افزود: تسریع در روکش آسفالت بلوار ورودی شهر پارسیان، تسریع در روند اجرایی نقاط حادثه‌خیز گردنه شیورز بستک وتسریع در شروع عملیات اجرایی بهسازی ٣/٥کیلومتر بلوار ورودی شهر بستک از خواسته‌های بحق مردم است که در این دیدار به اطلاع معاون وزیر راه وشهرسازی رساندیم تا در اولویت اجرا و عملیاتی شدن قرار بگیرد.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به تسریع در عملیات اجرایی، بهسازی و تعریض مسیر لمزان-دژگان همچنین تسریع در شروع عملیات اجرایی پل گودگز، پیگیر اتمام روکش آسفالت مسیر مقام-مغدان شد.

شریفی در پایان با اشاره به تسریع در شروع عملیات ٦٥ کیلومتر بزرگراه بندرلنگه-پارسیان و تسریع در شروع پروژه احداث پل آبنمای ورودی شهر چارک خواستار تسریع در احداث بلوار کمربندی شهر بندرلنگه شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما