ضرورت حمایت از نماینده سه استان جنوبی کشور در لیگ برتر

کدخبر : 132636
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
بازیکن تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم گفت: تیم پارس‌جنوبی به نوعی نماینده سه استان جنوبی کشور در لیگ برتر قرار گیرد و حیف است به خاطر مشکلات مالی، این تیم فصل آینده فصلی دشوار را سپری کند.

به گزارش جنوب پرس [1] ، میثم نقی‌زاده امروز، اظهار داشت: مشکلات فراوان مالی در تیم فوتبال پارس جنوبی وجود دارد که اگر این مشکلات رفع نشود این تیم با هواداران دوست داشتنی‌اش کار سختی را برای فصل بعد لیگ برتر خواهند داشت.

وی بیان کرد: مسئوولان باشگاه و شهرستان جم به دنبال رفع مشکلات هستند و امیدواریم هر چه سریع‌تر این مشکلات رفع شود.

بازیکن تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم عنوان کرد: تیم‌های زیادی در لیگ برتر و یا دسته اول وجود دارد که به خاطر مشکلات مالی نتیجه نگرفته و سقوط کرده‌اند.

وی افزود: تیم پارس‌جنوبی به نوعی نماینده سه استان جنوبی کشور در لیگ برتر قرار گیرد و حیف است به خاطر مشکلات مالی، این تیم فصل آینده فصلی دشوار را سپری کند.

نقی زاده بیان کرد: همه مسئوولان استان بوشهر به دنبال رفع مشکلات تیم هستند و امیدواریم با رفع آنها، این تیم در فصل آینده حضوری قدرتمندتر را تجربه کند.

وی با بیان اینکه قراردادش با باشگاه پارس جنوبی به پایان رسیده است، اظهار داشت: تیم فوتبال پارس‌جنوبی و شهر جم را دوست دارم و می‌خواهم در این تیم بمانم.

منبع:فارس


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.