کدخبر : 132521
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت
بهاری مشاور شد،ملایی بازنشسته؛

انتصابات جدید در استانداری هرمزگان/ صدور حکم سرپرستان فرمانداری بندرلنگه و بندرخمیر

جنوب پرس: استاندار هرمزگان با صدور حكمی غلامرضا آباد را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه و میرهاشم خواستار را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرخمیر منصوب كرد.
انتصاب

در متن حكم استاندار هرمزگان خطاب به “غلامرضا آباد” آمده است:

“با عنایت به سوابق و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه منصوب می شوید . امید است با اتكال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب دكتر روحانی موفق و موید باشید. توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم”

پیش از این “ارسلان بهاری میمندی” فرماندار شهرستان بندرلنگه بود که از این پس در سمت مشاور استاندار در حوزه عمرانی منصوب شد.

همچنین در متن حکم استاندار هرمزگان به “میرهاشم خواستار” آمده است:

“با عنایت به سوابق و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرخمیر منصوب می شوید . امید است با اتكال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب دكتر روحانی موفق و موید باشید. توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم”

پیش از این میرهاشم خواستار، معاون برنامه و امور عمرانی فرمانداری قشم و “محمد ملایی”فرماندار شهرستان بندرخمیر بود که به بازنشستگی رسید.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما