کدخبر : 132474
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
فاقددیدگاه
پرینت

همايش طلايه‌داران تبليغ در شهرستان حاجی‌آباد برگزار می‌شود

جنوب پرس: رئيس اداره تبليغات اسلامی حاجی‌آباد از برگزاری همايش طلايه‌داران تبليغ با حضور روحانيون، هيئات مذهبی، مداحان و شورای اسلامي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، حجت‌الاسلام جلیل درویشی صبح امروز اظهار داشت: ماه‌ رمضان ماه‌ بندگی و عبودیت خداست، ماهی که درهای رحمت به روی بندگان خدا باز می‌شود، ماهی که سراسر توبه است و باید از فیوضات این ماه نهایت استفاده و بهره لازم را ببریم.

وی از برگزاری همایش طلایه‌داران تبلیغ با حضور روحانیون، هیئات مذهبی، مداحان و شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد و افزود: این همایش در سال جاری با موضوع ماه‌ مبارک‌ رمضان و با هدف توجیه مبلغان اعزامی و ارتقاء آگاهی آنان از وضعیت فرهنگی شهرستان، در روز چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ماه راس ساعت ۹ صبح در مسجد امام‌صادق(ع) حوزه‌ علمیه برادران برگزار می‌شود و امام جمعه حاجی‌آباد سخنران ویژه این مراسم است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد بیان کرد: این ماه فرصت مغتنمی برای تبلیغ دین مبین اسلام و بهره‌مندی از آموزه‌های‌دینی است و علماء به عنوان پرچمداران‌ شبکه‌ تبلیغ در این ماه پرخیر و برکت وظیفه سنگینی برعهده دارند.

 وی همچنین از اعزام روحانیون به مناطق روستایی و شهری در این ایام خبر داد و یادآور شد: تمامی تمهیدات لازم برای اعزام مبلغین در ایام ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما