هرمزگان قهرمان مسابقات ملی شترسواری کشور شد

کدخبر : 132375
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
رئیس هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی هرمزگان گفت: شترهای اعزامی از جزیره قشم به هشتمین دوره مسابقات ملی شترسواری، موفق به کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی شدند.

به گزارش جنوب پرس [1] ، جعفر متقی  در میناب اظهار داشت: چهار ورزشکار اعزامی از قشم به نمایندگی از استان هرمزگان برای اولین‌بار در هشتمین دوره مسابقات ملی شترسواری صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه در یک مسیر پنج کیلومتری با دیگر رقبای خود در کویر ورزنه اصفهان به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به شرکت حدود ۳۰ نفر شتر از سراسر کشور با حضور هفت استان در این رقابت، خاطرنشان کرد: در پایان این دوره از مسابقات، محمد تاتا با شتر زال‌گرگی به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد، مهرام ایمانی با شتر جت موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدند و هم‌چنین فاضل ایمانی دیگر هرمزگانی حاضر در مسابقات به عنوان چهارمی این دوره از رقابت‌ها دست یافتند.

رئیس هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی هرمزگان تصریح کرد: این اولین تجربه حضور شترسواران قشم در رقابت‌های ملی بود که خوشبختانه موفق به کسب نتایج درخشانی شدند.

متقی در این گفت‌وگو با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال روستایی کشور به میزبانی هرمزگان در جزیره زیبای هرمز اضافه کرد: با توجه به این‌که ارتباط خوبی با مسؤولان فدراسیون برقرار شده، سعی داریم در رشته‎های مختلف میزبان خوبی برای دیگر استان‎ها باشیم.

لازم به ذکر است، عنوان سومی هشتمین دوره رقابت‌های ملی شترسواری انفرادی از آن تیم کرمان شد.

منبع:فارس


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.