کدخبر : 132365
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

دولت در صورت عدم دریافت تضمین عملی به اتحادیه اروپا اعتماد نکند

جنوب پرس: امام جمعه مینوشهر گفت: دولت در صورت عدم دریافت تضمین کتبی و عملی به هیچ وجه نباید به اتحادیه اروپا اعتماد کند و مسئولان باید عزت مملکت و مردم را حفظ کنند.

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام محمد جواد عادل‌پور، با تأکید بر اینکه آمریکا عملاً هیچگاه در برجام نبوده است، اظهار کرد: خروج آمریکا از برجام‌‌، منطق عدم اعتماد به این کشور و طرف‌های غربی و دروغگو، فریبکار و عهدشکن بودن آنها را اثبات کرد.

وی افزود: عدم اعتماد به آمریکا منطق مقام معظم رهبری است. با خروج آمریکا از برجام ثابت شد که ما باید به خود متکی باشیم و منتظر کدخدا نباشیم.

امام جمعه مینوشهر عنوان کرد: همه مشاهده کردند که آمریکا از ما امتیاز نقد گرفت، بدون آن که به تعهدات خود عمل کند. باید از این مسئله عبرت گرفته شود زیرا اساساً آمریکا به دنبال مذاکره نیست، بلکه به دنبال نابودی جمهوری اسلامی است.

امام جمعه مینوشهر در رابطه با اهداف آمریکا از خروج از برجام، گفت: آمریکا به دنبال تشدید تحریم‌ها برای فشار آوردن به ایران به منظور رسیدن به اهداف خود است. البته مردم ما نباید نگران باشند چرا که آمریکا از همان ابتدا نیز به تعهدات خود عمل نکرد و از طرفی نظام ما خود را برای هر امری آماده کرده است.

وی با بیان اینکه هدف دوم آمریکا در خروج از برجام ایجاد شکاف و اختلاف در درون کشور است، اظهار کرد: هوشیاری و وحدت مردم و مسئولان ضروری است و باید از کشور یک صدا شنیده شود و آن هم صدای مبارزه با ظلم و استکبار جهانی باشد.

عادل‌پور افزود: مشغول کردن افکار عمومی به برجام برای جابه‌جایی سفارت نحس آمریکا به قدس و ایجاد درگیری جدید در منطقه از اهداف دیگر آمریکا برای خروج از برجام است.

امام جمعه مینوشهر عنوان کرد: خواست ملت در برجام از دولت همان خواست مقام معظم رهبری است. ملت از دولت گله دارد که چرا به شروط مقام معظم رهبری در مذاکرات عمل نکرد که امروز نتیجه آن قرارداد اینچنین شود.

وی افزود: دولت در صورت عدم دریافت تضمین کتبی و عملی به هیچ وجه نباید به اتحادیه اروپا اعتماد کند و مسئولان باید عزت مملکت و مردم را حفظ کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما