کدخبر : 132137
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

هرمزگان نیروهای توانمند خوبی برای پست های مدیریتی دارد

جنوب پرس: نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس گفت: استان هرمزگان ظرفیت خوبی در نیروهای توانمند دارد و می توان از این ظرفیت در پست های مدیریتی بهره گرفت.

سیدمصطفی ذوالقدر

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر جمعه شب در آئین اختتامیه ششمین جشنواره شکر گزاری انبه و یاسمین گل گفت: شهرستان میناب از نظر تامین محصول انبه در کشور جایگاه ممتازی دارد اما برخی از مسئولان بدون توجه به اینکه درختان انبه در شهرستان در حال خشک شدن هستند از دادن حق آبه به باغداران برای جلوگیری از خشک شدن این در ختان جلوگیری می کنند.

ذوالقدر با اشاره به خشک سالی اخیر در استان وتامین آب مورد نیاز برای باغداران گفت: با توجه به در پیش داشتن تابستان گرم و کمبود منابع آبی برای جلوگیری از خشک و نابود شدن درختان انبه در میناب باید چاره اساسی اندیشیده شود.

نماینده مردم شرق هرمزگان بیان داشت: خوشبختان با توجه به وضعیت بی آبی در شهرستان میناب امسال شاهد رشد محصول انبه در شهرستان بوده ایم که می توان این محصول را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرد.

ذوالقدر عنوان کرد: نگاه مسئولان زیربط به بحران بی آبی در شهرستان باید مثبت باشد و برای ایجاد هرگونه خسارت به مردم و باغدارن تمام تلاش را بکار بگیرند.

ذوالقدر با اشاره به تغییرات مدیریتی در استان گفت: ما دراستان نیروهای جوان و توانمندی داریم که می توان از آنها استفاده های لازم را برد اما نگاه استاندار برای بکارگیری از نیروهای غیر بومی و دادن جایگاهای بالا به آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی عنوان داشت: اینگونه تغیرات واستفاده نکردن از نیروهای توانمند  بومی مورد تائید نماینده های استان و مردم نیست و از استاندار درخواست می شود تا به این موضوع اهمیت بیشتری داده شود.

منبع:مهر
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما