کدخبر : 132103
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

پارک محله «چاه تنگو» قشم به بهره برداری رسید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت: در راستای طرح تحول محلات کاهش آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی محلات قشم پارک محله «چاه تنگو» قشم به بهره برداری رسید.

پارک

به گزارش جنوب پرس ، رحمت الله دهقانی صبح شنبه در مراسم افتتاح پارک محله «چاه تنگو» اظهارداشت: در راستای طرح تحول محلات کاهش آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی محلات قشم .پارکی  به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال با مشارکت شهرداری و بسیج سازندگی سپاه شهرستان قشم و به ابعاد ۳۲۴متر مربع در محله چاه تنگو قشم احداث شد.

وی بیان داشت: همزمان با به بهره برداری رسیدن این پارک در محلات قشم در محله فینی ها و چاه تنگو با جمعیتی بالغ بر۳ هزار نفر و ۱۵۰۰ خانوار از این مجموعه استفاده خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با اشاره به اجرای طرح کرامت دو در شهرستان قشم گفت: در قالب این طرح، محلات حاشیه‌ی شهر و محلاتی که در معرض آسیب‌های اجتماعی هستند، شناسایی شده و برای کاهش آسیب‌ها و اصلاح این محلات فعالیت‌هایی انجام می‌شود.

دهقانی خاطرنشان کرد: در هر پست و حرفه‌ای که هستیم باید در جهت رضای خدا قدم برداریم و با نیت خالصانه انجام وظیفه کنیم، چرا که اگر فعالیتی بدون خلوص نیت انجام گیرد پایداری نخواهد داشت؛ اینگونه فعالیت‌های خالصانه به عنوان ذخیره‌ای برای آخرت در پرونده‌ی اعمال ما ثبت می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با اشاره به اینکه دشمن در کمین جوانان ما نشسته تا بر آنان تسلط یابد، افزود: دشمنان ما با انتشار اخبار کذب و استفاده از ظرفیت شبکه‌های مجازی، نشر موارد غیر اخلاقی و… در تلاش است تا بر ذهن جوانان ما نفوذ کند، این صحنه بسیار حساس بوده و ما نیز در این خصوص نقش و وظیفه داریم.

دهقانی با بیان اینکه اجرای موثر طرح کرامت دو اولویت کاری این ناحیه یاد کرد و اظهارداشت: در قالب این طرح، چند  محله در شهرستان قشم  شناسایی شده است و همچنین تعداد محلات انتخاب شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم خاطرنشان کرد: موادمخدر و موارد اخلاقی از جمله بیشترین آسیب‌ها را در  بین جوانان در شهرستان قشم به خود اختصاص داده است.

پارک محله «چاه تنگ.» با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام، احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه قشم و دیگر مسئولان شهرستان قشم به بهره برداری رسید.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما