کدخبر : 132087
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
فاقددیدگاه
پرینت

امکانات و فضاهای تفریحی و سرگرمی در بوشهر گسترش یابد

جنوب پرس:  رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: امکانات و فضاهای تفریحی و سرگرمی در بوشهر گسترش یابد.

روح‌الله نصرتی

به گزارش جنوب پرس ، روح الله نصرتی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون در شهر بوشهر امکانات و وسایل تفریحی و سرگرمی مطلوبی را شاهد نیستیم و وضعیت معمولی در بوشهر وجود دارد که باید برای توسعه این امکانات تلاش شود.

وی با اشاره به نیاز انسان‌ها و به ویژه جوانان و نوجوانان به امکانات و زیرساخت‌های تفریحی خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات مردم بوشهر نیز توسعه امکانات تفریحی است که باید تلاش شود پاسخ مناسبی به این مطالبه دهیم.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر با تاکید بر لزوم ایجاد مجموعه شهربازی سرپوشیده یا روباز مجهز در بوشهر، اضافه کرد: توسعه این فضاها علاوه بر پاسخ به نیازهای شهروندان زمینه بهبود اشتغال و درآمدزایی را نیز فراهم می‌کند.

وی افزود: شورای اسلامی شهر بوشهر حمایت لازم را از طرح‌های مختلف در حوزه گردشگری خواهد داشت و در صورتی که بخش خصوصی در این زمینه سرمایه‌گذاری کند همراهی و همکاری لازم انجام می‌شود.

نصرتی یکی از دغدغه‌های اصلی مردم بوشهر را ساخت و تکمیل پروژه چرخ و فلک عنوان کرد و ادامه داد: در حالی که وعده‌هایی در مورد تکمیل این پروژه داده شده ولی هنوز تکمیل نشده است.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: امیدواریم در سریع‌ترین زمان ممکن شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما