کدخبر : 132075
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

تندباد به تاسیسات برق اهواز آسیب زد

جنوب پرس:  در اثر تندباد شب گذشته شاهد وقوع آسیب های فراوانی در نقاط مختلف شهری و روستایی بر روی شبکه برق اعم از فشار متوسط و فشار ضعیف بودیم.

خسارات سیل در خراسان رضوی

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از شرکت توزیع نیروی برق اهواز، از  ساعت های اولیه بروز بحران ناشی از حادثه غیرمترقبه تندباد، گروه های عملیاتی وارد عمل شدند و ابتدا می بایست خطوط ۳۳ و ۱۱ هزار ولت وضعیت شان عادی سازی می شد که طبق اعلام اولیه ۱۵ نقطه سیم بریدگی داشتیم در نقاط حساس درون شهری در چند نقطه طرح شکسته شده بود. همچنین شاهد سقوط پایه در برخی نقاط شهری و روستایی بودیم که بار شبکه های مذکور در حد امکان منتقل و شهروندان برقدار شدند.

همچنین در شبکه فشار ضعیف ۲۲۰ ولت به شکل پراکنده شاهد اشکالاتی اعم از فیوز سوزی، جمپر بریدگی، سیم بریدگی و کابل سرویس مشترک ناشی از برخورد شاخ برگ درختان و اشیا داشتیم که غالب آنها اصلاح شده است.

در مسیر بیرون شهری نیز شاهد سقوط بیش از ۵۰ پایه در مسیر غیزانیه بودیم که این خط تغذیه کننده ۱۰ روستا است چنین در مسیر کوت امیر شهرستان کارون نیز مشکلاتی ایجاد شد که در حال برطرف شدن است. مابقی خطوطی از همان  دقایق اولیه وضعیت عادی داشتند.

کد خبر ۴۲۹۳۸۱۶
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما