کدخبر : 131903
پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

بافت تاریخی بوشهر به اندازه طرح‌های پتروشیمی ظرفیت اشتغال دارد

جنوب پرس: استاندار بوشهر گفت: بافت تاریخی بوشهر به اندازه طرح‌های پتروشیمی ظرفیت اشتغال دارد.

عبدالکریم گراوند

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند چهارشنبه‌شب در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های خوبی در راستای توسعه اقتصاد و رفع مشکلات اقتصادی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: دکتر نوبخت به عنوان معین استان بوشهر در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نگاه ویژه‌ای به استان دارد و همکاری‌های بسیار خوبی را در راستای رفع مشکلات اقتصادی و تامین اعتبارات مورد نیاز برای پروژه‌های عمرانی داشته است.

استاندار بوشهر با اشاره به افزایش نرخ مشارکت اقتصادی استان بوشهر، بیان کرد: سال گذشته نرخ مشارکت اقتصادی استان بوشهر از ۳۷ درصد به ۳۷.۷ درصد رسید.

وی با اشاره به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر، ادامه داد: نرخ بیکاری در استان بوشهر نسبه به سال قبل کاهش یافته است و همچنان در تلاش برای بهبود این وضعیت هستیم.

گراوند با اشاره به ارتقای شش پله‌ای استان بوشهر در زمینه رشد تولید، افزود: استان بوشهر دارای ظرفیت بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف است و می‌توان با استفاده از این ظرفیت‌ها اشتغال را در سطح استان توسعه داد.

وی با بیان اینکه بافت تاریخی بوشهر به اندازه طرح‌های پتروشیمی ظرفیت اشتغال دارد، خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما