کدخبر : 131846
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

اعتبار تکمیل پروژه‌های دانشگاه خلیج فارس بوشهر تامین می‌شود

جنوب پرس:  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌های دانشگاه خلیج فارس بوشهر تامین می‌شود.

 اولین نشست خبری محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در سال  ۱۳۹۷

به گزارش جنوب پرس ، محمدباقر نوبخت بعد از ظهر چهارشنبه در بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را به صورت جدی در دستور کار داریم و حمایت لازم را در این زمینه خواهیم داشت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از دانشکده مهندسی دانشگاه خلیج فارس بوشهر بیان کرد: در صورتی که این پروژه تا دههفجر تکمیل شود، ۵۰ درصد از اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آن را پرداخت خواهیم کرد.

نوبخت اضافه کرد: باید از همه ظرفیت‌های ملی و استانی برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استفاده شود تا شاهد تسریع در بهره‌برداری و استفاده مردم از این پروژه‌ها باشیم.

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر نیز بیان کرد: آمادگی لازم برای تامین نیمی از اعتبار مورد نیاز برای تکمیل دانشکده مهندسی دانشگاه خلیج فارس بوشهر را داریم.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با همراهی مسئولان استان بوشهر از پروژه ساخت سازمان مرکزی، دانشکده مهندسی و مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس بوشهر بازدید کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما