کدخبر : 131828
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

برنامه های هنری به سمت مناسبت ها سوق می یابد

جنوب پرس: معاون فرهنگی حوزه هنری فارس، سوم خرداد را روزی فراموش نشدنی خواند و گفت: رویدادهای هنری را به سمت و سوی مناسبت های مختف مانند سوم خرداد سوق می دهیم.

وحید فرجی - کراپ‌شده - آینه

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس، وحید فرجی که برنامه های سالگرد آزادسازی خرمشهر در حوزه هنری فارس را تشریح می کرد ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: تلاش ما بر این محور استوار است که برنامه های بزرگداشت ایام الله برنامه تبلیغی صرف نباشد بلکه رویدادهای هنری را به سمت و سوی این مناسبت ها سوق می دهیم در این مورد نیز چنین کرده ایم.

وی افزود: برگزاری شب خاطره از جمله رویدادهای مهمی است که برگزاری آن مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است از این رو شب خاطره بزرگ ویژه حماسه سوم خرداد با همکاری مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت فارس روز جمعه ۴ خردادماه در تالار سعدی باشگاه فرهنگیان شیراز واقع در خیابان حر، برگزار خواهد شد

قائم مقام حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس گفت: یکی از مهمترین بخش های این برنامه ، رونمایی از کتاب  «ستاره سهیل»  است که به خاطرات و زندگی سردار زهرایی شهید محمد اسلامی نسب ، فرمانده گردان امام رضا (علیه السلام) است که در عملیات کربلای ۴ به شهادت رسید

وی ادامه داد:روز سوم خرداد پس از برگزاری یک نشست خبری،  پروژه ی فیلم مستند زندگی شهید  علیرضا فیروزی  کلید خواهد خورد. برای این رویداد نیز درصدد دعوت از یکی از چهره های مطرح سینمای مستند هستیم.

فرجی افزود: روز دوم خردادماه نیز نشست نقد و بررسی رمان “برادر انگلستان” اثر دکتر علیرضا قزوه در تالار اندیشه حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس با حضور این چهره نام آشنای ادبیات انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما