کدخبر : 131827
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

بخش خصوصی در حوزه تجارت و بازرگانی استان بوشهر حمایت شود

جنوب پرس:  رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: بخش خصوصی در حوزه تجارت و بازرگانی استان بوشهر حمایت شود.

پایانه صادراتی آستارا

به گزارش جنوب پرس ، خورشید گزدرازی ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه سرپرست ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای گذشته درخشانی در حوزه تجارت و بازرگانی است.

وی با اشاره به اینکه تجارت و بازرگانی از استان بوشهر جدا شدنی نیست، تصریح کرد: تقویت بخش تجارت و بازرگانی در استان بوشهر نیازمند توجه و حمایت مسئولان در رده‌های مختلف استانی و ملی است.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر بر لزوم تسهیل در حوزه تجارت و بازرگانی استان بوشهر شد و اضافه کرد: برای اینکه در توسعه صادرات کشور به موفقیت دست یابیم باید شاهد تسهیل‌گری دولت برای بخش خصوصی باشیم.

وی از همکاری کامل اتاق بازرگانی با گمرک برای تسهیل در فعالیت‌های بخش خصوصی خبر داد و بیان کرد: انتظار داریم مدیریت جدید گمرک بوشهر نیز همکاری لازم را با بخش خصوصی داشته باشد.

گزدرازی با اشاره به ارجاع بخش زیادی از امور بخش خصوصی به تهران، ادامه داد: انتظار داریم که همکاری‌های لازم برای رفع مشکلات در بوشهر صورت گیرد تا نیازی به مراجعه به تهران برای این امور نباشد.

در این آئین منصور بازیار به عنوان سرپرست ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر معرفی شد و از خدمات و تلاش‌های بهروز قره‌بیگی تقدیر شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما