کدخبر : 131673
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

جویندگان هنر فقط به مراکز دارای مجوز فرهنگ و ارشاد مراجعه کنند

جنوب پرس:  کارشناس آموزشگاههای آزادهنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس گفت: جویندگان هنرهای موسیقی، تجسمی، تئاتر و خوشنویسی برای ثبت نام در کلاسهای مورد علاقه به مراکز دارای مجوز مراجعه کنند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

به گزارش جنوب پرس ، ابراهیم دهقانیان با اعلام این مطلب، افزود: با توجه به تبلیغات گسترده در فضای مجازی و پخش تراکت های رنگارنگ با تبلیغات وسیع توسط افراد ، هنرجویان به آموزشگاه های دارای مجوز مراجعه و در هنگام ثبت نام توجه داشته باشند که آموزشگاه علاوه بر نصب مجوز روی دیوار باید مجوز فعالیتشان دارای اعتبار نیز باشد.

وی یادآوری کرد: آموزشگاه ها موظف به در معرض دید قراردادن تعرفه کلاسهای هنری هستند وهیچ آموزشگاهی حق گرفتن وجه در قالب کلاسهای اضافی، جبرانی و تمرین دسته جمعی بدون رضایت هنرجو ندارد.

دهقانیان در ادامه گفت: تعرفه های تعیین شده برای آموزشگاه ها بالاترین تعرفه می باشد وهیچ آموزشگاهی نباید بیشتر از  تعرفه تعیین شده وجهی مطالبه کند؛ در این راستا آموزشگاه ها می توانند تعرفه را هرچه قدر که بخواهند جهت رفاه حال هنرجویان تخفیف بدهند و نه نتها این تخفیفات محدودیتی ندارد بلکه شایسته تقدیر نیز است.

کارشناس آموزشگاه های آزاد هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس عنوان کرد: مدیرمسئولان آموزشگاه ها موظف به پی گیری روند پیشرفت هنرجو می باشند و در صورت نارضایتی از تدریس نسبت به معرفی مدرس جدید اقدام کنند.

وی در عین حال تصریح کرد: علاقه مندان به هنر در صورتی که موارد بالا راعایت نکنند و در مراکز غیرمجاز مانند منازل شخصی و یا حضور استاد در منزل و…. ثبت نام کنند این اداره کل هیچگونه پاسخگوی این افراد نخواهد بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما